דף הבית > ניקיון ומראה היישוב > פרצופה של המושבה

פרצופה של המושבה

מתרבות הטענות של סוחרים ולקוחות על רמת ניקיון ירודה במרכזים המסחריים בגדרה

לכלוך בכל פינה.

קהל הלקוחות רוצה לחזור לשגרת פעילות מלאה במרכזים המסחריים השכונתיים בגדרה. עם זאת, את פניהם של מי שמגיעים לעשות את קניותיהם במרכזים השונים מקבלים מרכזים מסחריים שרמת הניקיון בהם זוכה לביקורת קשה מפי בעלי החנויות, הלקוחות והשכנים.

לכלוך במרכזים המסחריים. “חודשים שהוא לא מגיע”

לא רק בשכונת גולדה נואשו מרמת השירות הבסיסי שמעניקה המועצה המקומית, באמצעות אגף שפ”ע, והחלו לחפת פתרונות אחרים, גם במרכזים המסחריים ברחבי גדרה מתחילים לומר נואש מהלכלוך המתמשך וההזנחה.

במרכז גוזלן, אחד מהגדולים והמרכזיים שבמרכזי המסחר במזרח גדרה, הלכלוך מתגלגל ברחבת המסחר ובמסדרונות, הפחים גדושים וצוותי הניקיון לא נראים במקום ברמה מספקת. מטענות שהגיעו אלינו מסוחרים ולקוחות במקום עולה כי “קבלן הניקיון שהיה מגיע בימי שישי ומנקה את הרחבה עם מים בלחץ מזה כמה חודשים לא מגיע.”

לכלוך בגוזלן

פרצופה של המושבה. מצב טיפוסי במרכז גוזלן

הקרטוניה עדיין ממתינה

במרכז המסחרי בלב גדרה עדיין ממתינים לקיום ההבטחה להעברת קרטוניה הגורמת להצטברות לכלוך רב בחזית הרחוב הראשי במרחב הציבורי. ההבטחות שניתנו על ידי חבר המועצה ידעי כבר לפני חודשים רבים עדיין לא התממשו והקרטוניה עדיין צוברת סביבה ערמות לכלוך ותסכול.

אגף שפ"ע גדרה

האם ישופר שירות הניקיון? אגף שפ”ע גדרה

התושבים ינקו?

במהלך השבוע האחרון התגאו במועצה המקומית על הרתמות ליוזמת יום כדור הארץ במהלכו בוצעו מאמצי ניקוי מרוכזים של שטחים פתוחים בגדרה.

הרתמות התושבים לניקוי המרחב הציבורי כבר התקיימה מספר פעמים ביוזמות מקומיות שכמובן אין בהן די כדי לשמר מרחב ציבורי נקי לאורך זמן.

קרטוניה לב גדרה

עדיין ממתינה. הקרטוניה במדוברת בלב גדרה לפני ימים אחדים

האם יהיה שינוי?

ניתן לקוות כי גורמי הביצוע, שלעיתים קשובים לביקורת הנשמעת בציבור וממהרים לנסות ולתקן, ישפרו מן היסוד את הניקיון הכל כך מתבקש של המרחב הציבורי של גדרה.

בסוף הרי, זה הוא פרצופה של המושבה.

זכויות יוצרים
גדרה היום עיתונות חופשית

בדוק גם...

עלה אל האופק

הראל מויאל משמח את דיירי ההוסטל בגדרה הראל מויאל עושה את זה שוב. בנר שמיני …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שינוי גודל גופנים