דף הבית > פוליטיקה > תקציב גדרה 2018: חדשות, עדכונים ומידע אודות תקציב המועצה

תקציב גדרה 2018: חדשות, עדכונים ומידע אודות תקציב המועצה

ישיבת התקציב שתתכנס הערב שוב, צפויה להיות דרמטית וחשובה במיוחד.

כאמור, תקציב 2018 הוגש באיחור של מס’ חודשים וטרם אושר. הישיבה הקודמת הסתיימה ללא הצבעה, ככל הנראה בשל קושי בהשגת רוב תומך במועצה. מנגד, הוצע תקציב חלופי מנומק מצד סיעת הגדרתים המבקשים לאשרו.

ביום שישי כתב גמליאל בדף הפייסבוק שלו, כי קיים ישיבת עבודה במשרד הפנים, ובה עדכן את הממונים על ההשלכות הפוליטיות שיהיו לאחר ההצבעה על התקציב בתרחיש כזה או אחר.

נזכיר, כי במידה וגם הערב לא יאושר התקציב במליאת המועצה קיימת לראש המועצה האפשרות לבקש את אישור משרד הפנים ל 1/12 של תקציב השנה הקודמת.

עו”ד סהר פינטו, יו”ר סיעת הגדרתים: “אני קורא לחברי הקואליציה – תאמצו את התקציב החלופי שהגשנו. לתושבי גדרה מגיע יותר, הרבה יותר; יותר לחינוך, יותר לתרבות, יותר לשירות לתושב. שימו את הפוליטיקה הזולה בצד, ותצביעו בישיבה הקרובה בעד תקציב הגדרתים – בעד התושבים, בעד גדרה !”

חברי המועצה דורית בן בוחר, תומר אהרון, אלון גייר, עמי בסון וזוהר גוילי העלו הבוקר סרטוני הסברה לתושבי גדרה בהם הם מפרטים את חשיבות סעיפי התקציב החלופי שהוגש ומשמעותם לרווחת התושב.

רווח, המועמד לראשות המועצה קורא לכל המועמדים לראשות מועצת גדרה, המתמודדים לחברות במועצה ולפעילי המפלגות, לחתום על אמנת בחירות נקיות בגדרה.

הישיבה פתוחה לציבור ותתקיים היום בשעה 18:00 בספרייה הציבורית.

 

בדוק גם...

מרגול לא תופיע בגדרה

הופעתה של מרגלית צנעני שתוכננה להיערך היום בגדרה בוטלה סופית המועצה המקומית הביאה במהלך השנה …

שינוי גודל גופנים