דף הבית > פוליטיקה > “שתפריך או תתנצל”
או שתתנצל אלי רביבו צילום ניצון כהן

“שתפריך או תתנצל”

חבר הכנסת הגדרתי אלי רביבו יוצא כנגד שתיקתה של השרה רגב לאחר חשיפת תכנית ‘המקור’

“שתפריך או תתנצל”. חבר הכנסת הגדרתי אלי רביבו (ליכוד) הפך בימים האחרונים לאחד הקולות הבודדים בליכוד שיצאו בקולו כנגד התנהלותה של שרת התחבורה מירי רגב אשר בניגוד להרגלה נמנעת מלהתראיין לאחר חשיפת תכנית המקור, לא מפריכה את הטענות וגם לא מתנצלת על התנהלות משרדה שנחשפה בכתבה.

כזכור, תחקיר עומק של רביב דרורקר שפורסם בתכניתו ‘המקור’, חשף מידע מהמעגלים הכי קרובים לשרה על התנהלות קלוקלת של מעגל היועצים הקרוב שלה ושל השרה עצמה כאשר הם מתעלמם משיקולים מקצועיים הנכונים לניהול מדרש התחבורה ומעדיפים שיקולים פוליטיים כולל במהלך ימי המשבר הקשים ביותר של פרוץ מלחמת חרבות ברזל.

בין השאר חשף דרוקר מסמכים לפיהם בלשכת השרה קיים דירוג של ערים ויישובים בשיטת “רמזור”, על פי מידת היכולת של ראשי רשויות ואישים מרכזיים ברשות לסייע לרגב בפריימריז.

לא ידוע באיזה צבע נצבע היישוב גדרה בטבלת הרמזור של רגב אך ברור שבשנים האחרונות במהלך כהונתה לא קודמה בגדרה כל תכנית תשתית תחבורה משמעותית, לא חיבור לכביש 7 וגם לא הרחבת כביש חפץ חיים שכבר היה אמור להיות מורחב לפני שנים ארוכות.

“שתפריך או תתנצל”

רביב אמר את דבריו בערוץ הכנסת קבל עם ומצלמה והדגיש:

“מצופה מאיתנו כאנשי ציבור לעמוד בביקורת ולהתייחס – הייתה כתבת תחקיר, יש לך מה להגיד על זה? תעמוד מול המצלמה, דבר עם הקהל, תפריך או תתנצל”

 

זכויות יוצרים
המספר האדום

בדוק גם...

פריצת דרך מנטלית

מרכז הצעירים בגדרה עם סדנת אימון מנטלי מעשי פריצת דרך מנטלית. מרכז הצעירים גדרה יקיים …

תגובה אחת

  1. שתתנצל לאחר שתסיים לרצות את עונש המאסר שייגזר לה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שינוי גודל גופנים