דף הבית > תחבורה > שירותי התחנה
שירותי התחנה

שירותי התחנה

שירותים כימיים ביציאה הדרומית של גדרה. זה הפתרון שהוצב בימים האחרונים עבור הנהגים והנהגות של הקוים הפנימיים.

תשעה חודשים.

זה הזמן שלוקח לחברת אגד ולרשויות המעורבות להעמיד תא אחד של שירותים כימיים כפתרון בסיסי עבור נהגי ונהגות האוטובוסים במיקומה החדש של תחנת הקצה של הקוים הפנימיים בגדרה.

לפני תשעה חודשים שינו את מיקומה של תחנת הקצה, תחנה אשר היתה בתחנה המרכזית בציר הרצל לאורך שנים והעתיקו אותה לגשר כביש 7, ביציאה הדרומית של גדרה.

למרות הדרישה המתבקשת של נהגי ונהגות הקוים הפנימיים לספק להם במיקום החדש תנאים בסיסיים ובינהם שירותים לא הוצבו במקום כל מתקנים לשירות הנהגים והם הופנו להשתמש בתחנת פז הסמוכה, זאת למרות הסכנה שבתמרון אוטובוסים בתוך תנת הדלק שאינה בנויה לכך.

תשעה חודשים אחרי ורק אחרי מספר כתבות שעלו כאן ב’גדרה היום’ וכתבה שעלתה גם בעיתון דבר, בהן חשפנו את התלונות של הנהגים על תנאי השירות הלא סבירים בהם הם נדרשים לעבוד לאורך כל היום, הוצב בימים האחרונים תא שירותים כימיים אחד, מתחת לגשר.

התחנה המרכזית 2

סואנת. התחנה המרכזית החדשה של גדרה מתחת לגשר

“אני מתאפקת כל היום. מצמצמת בשתייה ומסיימת את העבודה עם כאב ראש וחולשה”

בכתבות האמורות הבאנו בין השאר את דבריה של סיגלית מרגי, נהגת אגד תושבת גדרה, אשר שיקפה לקורא את הקושי היומיומי של נהגות בקוים הפנימיים של גדרה.

“יש גם נהגות שמנסות למצוא מקום בשיחים להתפנות ופעם אחת מישהו צילם את אחת מהן. מבחינתי זו פשוט לא אופציה. אז אני מתאפקת. מצמצמת בשתייה ולפעמים מסיימת את העבודה עם כאב ראש וחולשה. הייתה גם פעם אחת שבה עצרתי בתחנה המרכזית כי לא יכולתי להתאפק – וקיבלתי דו”ח. ניסיתי להסביר לשוטר אבל זה פשוט לא עניין אותו”.

גדרה 2022. שירותים כימיים לשימוש הנהגים והנהגות של קויה הפנימיים של המושבה

פתרון ארוך טווח?

לא ברור האם מישהו מתכוון שתא השירותים הבודד, אשר מקשט מעתה את היציאה מגדרה לכל מי שעובר בציר המרכזי, יהיה פתרון ארוך טווח.

האם יחלפו עוד חודשים ארוכים עד אשר ייבנה במקום פתרון הולם לנהגים המצופים לדייק בזמנים ולהיות אדיבים לאורך כל היום לכל תושבי גדרה המשתמשים בקוים הפנימיים? נמשיך לעקוב.

 

זכויות יוצרים

בדוק גם...

שגיב פרידמן מגיע לסיור

מופע בנרגילה

מופע הסטנדאפ של שגיב פרידמן ייערך ב CAESAR נרגילה בר בגדרה שגיב פרידמן מגיע לגדרה. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שינוי גודל גופנים