דף הבית > פוליטיקה > רשימת פרשיות הח”כים לא פוסחת על גדרה

רשימת פרשיות הח”כים לא פוסחת על גדרה

האתר MAKO פרסם אתמול את התחקיר המקיף ביותר על כלל הפרשיות השונות בהן נקשר שמם של מועמדים לכנסת ה-22. גם פרשת עבודות הפיתוח בשכונת נחלים שהגיעה להכרעה באחרונה בבית המשפט ברשימה

עם הגעת מערכת הבחירות לישורת האחרונה מסכם עבור הבוחרים האתר MAKO את רשימת כלל חברי הכנסת ששמם נקשר בצורה זו או אחרת בפרשיות ובחשדות שונים.

ברשימה ניתן למצוא לא פחות מ-14 חברים ברשימת הליכוד לכנסת ה-22 ו-6 חברים ברשימת כחול לבן. בסה”כ הרשימה מקיפה 29 מועמדים שנקשרו בשמותיהם פרשיות שונות.

בהקשר של ראש הממשלה נתניהו מפרטת MAKO רשימה ארוכה הכוללת לא פחות מעשר פרשיות שונות שבהן הועלו חשדות כנגדו במהלך כהונתו.

הקבלן, השרה, האח והפטור ממכרז

בהקשר של השרה לשוויון חברתי גילה גמליאל, התחקיר מצוטט כתבת תחקיר מגלובס, אשר התפרסמה  ב-2016. התחקיר מציג כי “אחיה של השרה, ראש המועצה המקומית גדרה יואל גמליאל, אישר הסכם פיתוח בין המועצה לבין תורג’מן בסך 25 מיליון שקלים ללא מכרז. מהתחקיר עולה חשד לקשר לא תקין בין גמליאל, תורג’מן שתרם ותמך בה, ואחיה שקידם את עסקיו. גמליאל סירבה להתייחס לתחקיר.”

פרשת הפטור מהמכרז לקבלן היתה רק ההתחלה של מחדל מתמשך אשר הגיע באחרונה להכרעה בבית המשפט. הקבלן שנבחר ביצע עבודה שלא לשביעות רצון המועצה, הוחלף, תבע את המועצה וזכה באחרונה בבית המשפט במרבית תביעותיו. המחדל גרם לתושבי שכונת נחלים ב’ עיכובים רבים בקבלת אישורי הבנייה וגורם כעת לתושבים לשאת בתשלום של כ-2 מיליון ₪ נוספים לאותו הקבלן.

בימים האחרונים הוכרעה הפרשייה בבית המשפט. לחץ לכתבת הרחבה

צאו להצביע!

לא ידוע עד כמה כבד המשקל שנותן הבוחר לטוהר המידות של נבחריו. מי שהנושא הוא מרכיב חשוב בבחירתו יימצא עניין רב בתחקיר המקיף.

מקור תמונת הכתבה: MAKO

 


בדוק גם...

חוזרים למגרשים

מגרשי הספורט ברחבי המושבה יפתחו לפעילות החל מהיום אחר הצהריים גדרה ירוקה. בהמשך למגמה החיובית …

שינוי גודל גופנים