דף הבית > ספורט > עלתה למונדיאל
פוקר התאחדות הפוקר הישראלית

עלתה למונדיאל

יפעת לוי, תושבת גדרה, בנבחרת הפוקר הספורטיבי שעלתה מהמקום השני במוקדמות למונדיאל הפוקר העולמי

יפעת לוי מגדרה במונדיאל. הישג ספורטיבי לנבחרת הפוקר הישראלית בפוקר ספורטיבי נרשם השבוע שלאחר שהנבחרת הצליחה להשיג את הכרטיס למונדיאל כאשר הגיעה למקום השני באליפות אסיה בפוקר ספורטיבי.

פוקר ספורטיבי או בשמו הרשמי מאץ’ פוקר, כך על פי הפרסום בYNET, הוא וריאציה קבוצתית של משחק הטקסס הולדם הפופולרי. הרעיון מאחורי מאץ’ פוקר הוא לצמצם את אלמנט המזל הקיים בפוקר ובכך להקנות למשחק ערך ספורטיבי. במשחק מאץ’ פוקר שחקני הנבחרת מתפזרים בין מספר שולחנות תוך שהם מבודדים אחד מהשני ובלי יכולת לתקשר. אותם הקלפים בדיוק מחולקים בכל השולחנות – ובסיום כל יד מוענקות לנבחרות נקודות לפי תוצאת היד. לאחר מספר ידוע מראש של ידיים, מחשבים את הניקוד הכללי ומכריזים על הנבחרת המנצחת. המאץ’ פוקר כבר זכה להכרה על ידי GAISF, ארגון הגג של התאחדויות הספורט הבינלאומיות.

פוקר התאחדות הפוקר הישראלית

לוי ושחקני הנבחרת לאחר הזכייה בכרטיס המיוחל. (קרדיט:התאחדות הפוקר הישראלית)

חמישה שחקני נבחרת ושחקנית גדרתית אחת

הנבחרת, המורכבת משישה שחקנים ובניהם יפעת לוי מגדרה, השתתפה באליפות באופן מקוון מחדרי משחק מבודדים זה מזה בראשון לציון והצליחה להשיג את הכרטיס במסגרת טורניר ההזדמנות האחרונה לאחר שני ניסיונות קודמים בהם לא הצליחה להשיג זאת.

הנבחרת, שחר צוונג, יפעת לוי, רונן ול, זיו ליינונד, מתן גרינברג, אייל פרל ועומרי אלמליח, הקדימה בדירוג האסיאתי את הפיליפינים ואת קזחסטן.

 

 

 

איך לא ידעתי הצטרפות לקבוצת העדכונים

בדוק גם...

נפטרים

ארבעה נפטרים בספטמבר

מניין הנפטרים מסיבוכי הקורונה בגדרה עלה גם החודש ועומד על 42 תושבים. ירידה לאורך החג …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שינוי גודל גופנים