דף הבית > קהילה > נפגשים בבית הנשיא
כשמיכאל פגש את יובי

נפגשים בבית הנשיא

מיכאל בן שיטרית ויובי תשומה כ”ץ נפגשו בבית הנשיא בערב לכבוד פורום 929, פורום לימוד התנ”ך המתקדם

פורום 929. בימים הקרובים יציינו בכל בתי הכנסת את שמחת תורה ויחלו במעגל הקריאה בתורה מחדש, במחזור השנתי הבלתי נגמר לעולם.

לפני ימים אחדים קיים פורום 929, מיזם שהוקם לפני קרוב לעשור והמתמקד בלימוד התנ”ך על כל 929 הפרקים שבו באופן שיתופי ואינטראקטיבי, אירוע קריאת מגילת קהלת יחד עם נשיא המדינה יצחק הרצוג.

במסגרת האירוע התייחס הנשיא למיזם 929 ואמר:

“929, הפרויקט הנפלא שיזם ומצעיד הרב בני לאו, הוא פרויקט מונומנטלי שעוד יילמד בספרי ההיסטוריה. מכיוון שהוא מפעים, מכיוון שהוא נוגע, בדנ”א העמוק ביותר של החברה הישראלית והופך אותנו לטובים ושלמים יותר. ואל תטעו זה מה שהוא עושה, ובצורה מלאת השראה וגם ובעיקר בכך שהוא מאפשר לכולנו, מבקש למען כולנו, להרחיב את הפתח אל התנ”ך ולהשיב אותו אל כולנו, ואת כולנו אליו”.

עוד נשאו דברים באירוע, מראשי המיזם הרב בני לאו, ד”ר חיים שפירא וחברי המועצה הציבורית של 929 עמית סגל ומורן עג’מי. באירוע השתתפה גם נשיאת בית המשפט העליון אסתר חיות.

כשמיכאל פגש את יובי

באירוע בבית הנשיא נפגשו תושב גדרה מיכאל בן שיטרית ותושבת גדרה יובי תשומה כץ, אישי ציבור בולטים בנוף הגדרתי שנמנים גם הם עם פורום הלומדים תנ”ך במסגרת מיזם 929.

תקנוןבכל יום פרק חדש. לוגו המיזם

פרק חדש בכל יום

בעמוד הפייסבוק של הפורום מזמינים בפורום את כולם להצטרף לקריאה וללימוד של הפרק היומי המתחלף בכל חצות.

“בכל יום ב-12 בלילה מתחלף הפרק היומי באתר 929 ומופיע בליווי תמונות, תקציר, מידע מעניין ועוד.

כולם קוראים יחד, וכל אחד ואחת לחוד: ברכבת, בבית קפה או בבית; עם חברים, ילדים או לבד; עם הקפה של הבוקר או בלילה במיטה; באפליקציה, באתר או עם תנך ביד.

ברשתות החברתיות מתנהל שיח ער בהשתתפות בכירי היוצרים והיוצרות בישראל שמשתפים את מבטם האישי על הפרק היומי דרך סטטוסים, תמונות, שירים וסרטונים. כל שיתוף הוא הזמנה להרהור או לשיח.

התנך הוא הספר הנמכר ביותר בתולדות האנושות. בואו לגלות מחדש במה מדובר.”

 

איך לא ידעתי הצטרפות לקבוצת העדכונים

בדוק גם...

הפסקנו להתחסן

עם דעיכת התחלואה ומספר החולים והמבודדים, דעיכה דרמטית במספר המתחסנים בקרב תושבי גדרה הפסקנו להתחסן. …

2 תגובות

  1. מה שכתבתי הוא שהם תוארו אנשי ציבור, מיכאל בן שטרית עלה לדקה לאוויר בתקופת הבחירות, ומאז נמוג, אם אני הציבור, אזי מכובדיי, לא שמעתי ממנו דבר בשנים האחרונות. אני כנראה לא התאמתי לציבור שלו. כל טוב

  2. אישי ציבור? את מיכאל בן שטרית לא שמעתי מרגע שהבחירות הוכרעו, אולי אשמע ממנו לקראת החירות הבאות. אני הציבור שלא שמע עליו. כנראה לא לציבור כזה התכוונתם בפרסום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שינוי גודל גופנים