דף הבית > תשתיות > נגמר הכסף
נגמר הכסף

נגמר הכסף

פרויקטי התשתית בגדרה שתוכננו להסתיים ב2023 מתמשכים. פערי תשלום לקבלנים המבצעים

נגמר הכסף. הסדרת התשתיות במרחב הציבורי של שכונת גולדה, אשר החלה באכלוס לפני למעלה מ-3 שנים וחיים בה כיום אלפי תושבים, עדיין לא הסתיימה.

לפני כמעט שנה וחצי החלה המועצה המקומית לשפץ את התשתיות ברחובות המושבה, כולל ריבוד הכבישים וריצוף הרחובות.

התושבים שסובלים לאורך תקופה ארוכה מהתשתיות החסרות קיוו שלכל הפחות תסתיימנה העבודות לפני הבחירות לרשות המקומית שתוכננו להתקיים באוקטובר האחרון ונדחו לסוף פברואר.

אך תקוות לחוד ומציאות לחוד. למרות דחיית הבחירות, התשתית ברחובות השכונה נראה שלא תסתיימנה גם לא עד למועד החדש.

אין עובדים?

במועצה המקומית מנמקים את העיכובים המתמשכים בפער בעובדים בשל שיקולי הביטחון בתקופת המלחמה אך בסביבת המועצה המקומית מעריכים כי אחת הסיבות המרכזיות היא דווקא התדלדלות התקציב בקופת המועצה הריקה אשר נמצאת בגרעונות עמוקים.

את החוסר בתזרים מרגישים בימים אלו גם בתנועות הנוער שאמורות היו לקבל את חלוקת כספי התמיכה בסך 250,000 ש”ח וקיבלו הודעה מהמועצה המקומית כי הכספים לא יחולקו עד למועד הבחירות.

תשתיות בגולדה

האם יסתיים בקרוב. תשתיות בעבודה מתמשכת ברחובה הראשי של שכונת גולדה

אין שער

גם את פרויקט הדגל של עונת הקוסמטיקה המקומית, שער רחוב הבילויים, לא נראה כי נזכה לראות נחנך בשבועות הקרובים. מצבו של השער נותר ללא התקבמות משמעותית בחודשים האחרונים.

שער הבילויים

האם יסתיים בקרוב? פרויקט שער הבילויים מתמשך

נגמר הכסף

קבלני פרויקטי התשתית האמורים לעיל מצטרפים לקבלני ביצוע נוספים אשר השלימו את העבודות שהוזמנו מהם מהמועצה המקומית אך לא מקבלים את כספם בשל קשיי הנזילות של המועצה הגרעונית.

בהעדר מקורות תקצוב, המועצה המקומית הרחיבה את ההלואוות שלקחה מהבנקים, לכאורה כדי לממן את הוצאות הביטחון המוגברות במהלך המלחמה, הוצאות על שיפורי ביטחון שלא נראים בטח גם לא כשלושה חודשים אחרי שאושר התקציב לכך.

זכויות יוצרים
המספר האדום

בדוק גם...

שלושה הרוגים

ציון איננו

קב”ט המועצה לשעבר ציון בר אשר, הלך לעולמו. הלוויתו היום בשעה 17:30 בגדרה בצער. המועצה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שינוי גודל גופנים