מתעכב

אזור המסחר והתעסוקה של גדרה שהתעכב שנים ארוכות בשלבי התכנון, חווה עיכובים גם בשלבי הביצוע

מתעכב. עתידה הכלכלי של גדרה נשען רבות על אזור המסחר והתעסוקה אשר שלבי התשתית שלו מסתיימים בימים אלו בדרום גדרה.

מי משלם על העיכובים?

בזמן שביישובים רבים באזור נפתחים אזורי מסחר ותעסוקה דומים בקצב גבוה, אזור התעסוקה של גדרה אשר תחילת מימושו התעכבה שנים ארוכות בשלבי התכנון, ההיתרים והמכרזים ועבר מספר טקסי הנחת אבן פינה עד שנראה במקום הטרקטור הראשון, מתעכב גם בשלבי המימוש.

בחודשים האחרונים בוצעו במקום עבודות תשתית וסלילה על ידי המועצה המקומית. בימים האחרונים מסתיימות העבודות לאחר עיכוב של כחצי שנה ביחס למועד המתוכנן והמובטח ליזמים השונים והחל גידור המתחמים השונים בהם ייבנו מבני המסחר במקום.

BIG גדרה לא ייחנך ב 2023

אחד המתחמים הראשונים שייבנו במקום הוא מתחם BIG גדרה, אשר השלט שמבשר על הקמתו מבטיח את פתיחתו כבר בעוד שנה ושלושה חודשים.

בשונה מהתאריך המובטח על כרזות המתחם המבטיחות את הפתיחה כבר באוגוסט בשנה הבאה, על פי ההודעה שהעבירה רשת יוחננוף, אשר עתידה לפתוח סניף גדול בתוך מתחם ה BIG, הרשת צפויה לקבל את המתחם רק בתחילת 2025 ורק אז להתחיל לבצע בו עבודות התאמה משמעותיות בהיקף של כ-15 מיליון ₪. תאריך חזוי זה נראה ראלי יותר מחניכת המקום באוגוסט 2023.

גם באתר רשת מרכזי BIG, עדיין לא מופיע BIG גדרה, גם לא לצד מרכזים המסחריים העתידיים האחרים שמתכננת הרשת ומציעה את שטחיהן כבר להשכרה.

עבודות תשתית באזור התעסוקה

מתעכב. עבודות הפיתוח באזור התעסוקה, השבוע (מימין, גידור פנימי בתוך האזור, ככל הנראה של עבודות הבניה של מתחם הביג העתידי)

ביג גדרה 2023

האם ייפתח באוגוסט 2023? ביג גדרה

ובנתיים – צמצום התחרות בשוק המקומי

עד לפתיחת סניף יוחננוף בעוד כארבע שנים, שוק הקמעונאות באזור ממשיך לסבול מצמצום התחרות לאחר שהועדה המקומית לתכנון ובניה פסלה בהצבעת רוב את בקשת משק קירשנר לאשר את המבנה הקיים במשק לשימוש מסחרי. בהתאם להחלטת הועדה המשק נותר סגור והתחרות בשוק האזורי מצומצמת.

על חשבון הצרכן. הועדה המקומית לתכנון ובניה בלמה את פתיחת המשק לפי שעה

עבודות תשתית באזור התעסוקה

סלול. ציר התנועה המרכזי בחלקו המפותח של אזור התעסוקה
זכויות יוצרים

בדוק גם...

שגיב פרידמן מגיע לסיור

מופע בנרגילה

מופע הסטנדאפ של שגיב פרידמן ייערך ב CAESAR נרגילה בר בגדרה שגיב פרידמן מגיע לגדרה. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שינוי גודל גופנים