דף הבית > ספורט > מעצמת טאקוואנדו

מעצמת טאקוואנדו

שנת שיא למועדון שרעבי אומנויות לחימה. מתאמנים נוספים בדרך לאליפות העולם

מעצמת שרעבי. חגיגת סוף שנה במועדון המעוטר ביותר בארץ “שרעבי אומנויות לחימה”.

המתאמנים בכל סניפי המועדון, מקטן עד גדול, בכל 30 הסניפים ביניהם סניף גדרה אליו שייכים 300 ספורטאים באו לציין את סיום שנת הפעילות במופע מול ההורים. (3-20). המועדון כאמור הביא כבוד רב למדינת ישראל כשאבישג סמברג בת גדרה, המתאמנת במועדון מגיל צעיר, זכתה במדליית ארד באולימפיאדת טוקיו 2021 וגם גילי חיימוביץ בן גדרה מתאמן ב’שרעבי אומנויות לחימה’ סניף גדרה וחובק את התואר אלוף העולם בנוער בטאקוואנדו.  יחיעם שרעבי, מנהל המועדון הוא מאמנם האישי ומאמן נבחרת ישראל.

מעצמת שרעבי

בתמונה:  כל מתאמני המועדון שהגיעו לאירוע הסיום מצולמים עם בכירים מהתאחדות הטאקוואנדו בישראל. מקדימה: אבישג סמברג מדליסטית אולימפית של המועדון. עוד בתמונה מאחור מנכ”לית התאחדות הטאקוונדו נועה שמידע, יו”ר ההתאחדות הטאקוונדו יהודה מעיין, מייסד המועדון והמאמן הלאומי יחיעם שרעבי, מנהל מקצועי של המועדון ומאמן נבחרת ישראל רומן רוסינוב ומאמן נבחרת מועדון ואלוף אולימפי לנוער גילי חיימוביץ.

מועדון שרעבי אומנויות לחימה מביא כבוד לגדרה!

בסוף השבוע יתמודדו גם ליפז חג’אמה ואיתי אלמוגן, תושבי גדרה, במסגרת אליפות העולם בטאקוואנדו. בדרך לאליפות בבולגריה כבר הספיקו לעצור בלשכתו של ראש המועצה מחלק התעודות ולקבל תעודה גדולה על הכבוד שהם מביאים לגדרה בכשרונם והשקעתם על מזרן התחרויות.

האלופים מגדרה, האימונים ברמלה

בסוף השבוע שבר שגרה יחיעם שרעבי, מאמן הנבחרת ומאמנם האישי של סמברג וקרביצקי, כאשר התראיין ל N12.

בין שאר הדברים התייחס שרעבי לחשיבות מתחם האימונים שקיבל מראש עיריית רמלה המאפשר לו את המרחב לאמן את אלופי העולם המעוטרים ולפתח את הענף הטאקוואנדו לרמה שמעולם לא היה בה בישראל.

בן גולדפריינד מ N12 הזכיר לשרעבי כי את כל ההצלחות והמחשבות על מדליות אולימפיות הוא מייצר מאולם קטן ברמלה וטען כי עובדה זו היא חסרת תקדים ברמה עולמית.

שרעבי:

“למזלנו יש לנו אולם רק שלנו ברמלה ועומד לרשותנו תמיד, כולל בסופי שבוע. אבישג למשל עושה אימונים גם בכל שישי ושבת. היא לא נחה יום אחד. לפני האולם הזה לא יכולנו לעשות את זה ועם האולם התחלנו להתמקצע וזה שידרג לנו את התכנית”.

המעוטרים ביותר. חניכי מועדון שרעבי אומנויות לחימה לאחר אחד התחרויות האחרונות

300 מתאמנים מגדרה

לאחר מסיבת סיום השנה נמסר מהמועדון: “אנחנו גאים בסניף גדרה של מועדון “שרעבי אומנויות לחימה” שהוא המועדון המעוטר ביותר בארץ באליפויות לאומיות ובינלאומיות – המועדון קיים 17 שנה ויצאו ממנו ספורטאי עילית רבים לענף הטאיקוונדו, ביניהם: אבישג סמברג – אלופת אירופה וזוכת מדליית ארד באולימפיאדת טוקיו 2021. נמרוד קריביצקי – סגן אלוף אירופה טאקוונדו בוגרים לשנת 2020. רז מנסור – אלוף אירופה טאקוונדו קדטים לשנת 2020. רבקה באייך – מקום שלישי אליפות אירופה בוגרים 2021. גילי חיימוביץ’ – מדליית זהב באולימפיאדת נוער בשנת 2010 – סינגפור. אסף יסעור – ספורטאי פרא-אולימפי המדורג בעשיריה הראשונה בעולם.”

ועוד נמסר מהמועדון: “אנחנו גאים לגעת בכל כך הרבה לבבות של ילדים משדרות ועד פתח תקווה ביניהם 300 מתאמני סניף גדרה. ההתחייבות, המשמעת, הטכניקה, והיכולות המשמעותיות שטאקוונדו דורש, לא מרתיעים כל כך הרבה ילדים ואף משפחות להגיע למועדון ולהשתתף במתאמנים או לשלוח אלינו את ילדיהם. עם ההתמדה מגיעה התוצאה ולראייה, יש לנו כבר לא מעט אלופים בארץ ובעולם וארון הגביעים שלנו גדל. אנחנו גאים באבישג סמברג שהחלה אצלנו כילדה וצמחה ונהייתה אלופה אולימפית שעד עכשיו מתאמנת אצלנו”.

המועדון פועל גם בחודשי החופש הגדול.

 

זכויות יוצרים

בדוק גם...

שגיב פרידמן מגיע לסיור

מופע בנרגילה

מופע הסטנדאפ של שגיב פרידמן ייערך ב CAESAR נרגילה בר בגדרה שגיב פרידמן מגיע לגדרה. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שינוי גודל גופנים