דף הבית > קהילה > מוזיאון האופרה
מוזיאון בהנהלה חדשה

מוזיאון האופרה

מנהלת חדשה למוזיאון גדרה והביל”ויים – הכירו את מיכל אוקון

מוזיאון האופרה. לאחר התפטרותה של המנהלת הקודמת נעה שרמן-גולדפינגר לפני כשלושה חודשים וזאת לאחר שהשלימה זמן קצר בתפקיד בלבד, המועצה עדכנה היום על מינויה של מנהלת חדשה למוזיאון הותיק, מיכל אוקון.

את הרקע של אוקון הטיב לתאר פרסום של מרכז אופק לפני כ-3 שנים בו שימשה כמנהלת מקהלת ‘קולות’ עד באחרונה:

מיכל אוקון – זמרת ומנצחת בעלת שם עולמי.
מיכל מרבה להופיע כסולנית בקונצרטים עם תזמורות והרכבים בארץ ובעולם, לצד אומנים ומנצחים ידועי שם. מיכל, בוגרת האקדמיה למוסיקה ע”ש רובין בירושלים עם תואר אומן. זכתה בפרסים, השתלמה בכתות אומן בארץ ובאירופה. בעלת תואר בוגר במוסיקולוגיה כמו כן בעלת תואר שני בתכנית לדיפלומטיה ובטחון באוניברסיטת תל-אביב בשיתוף עם אוניברסיטת סיאנס-פו, פריז. זוכת מלגות קרן תרבות אמריקה – ישראל בין השנים 1998- 2006 ברציפות. ובמלגה מיוחדת לשירת הבארוק בשנת 2002. זכתה במלגת   Spedidam  שבצרפת. זוכה להשתתף בהקלטות לרדיו ולטלוויזיה הישראלית. מוזמנת בקביעות להנחות כתות אומן ולהופיע בקונצרטים בצרפת ובספרד. מנהלת מוסיקלית ומנצחת על מקהלת “מיתר” בקונסרבטוריון רחובות, מרבה לבצע רפרטואר רחב ממוסיקה עתיקה ועד לבת זמננו. היא גם המנהלת והמנצחת של “קולות” מקהלת הילדים והנוער הייצוגית של גדרה.

עושים שוק

עושים שוק. אירוע שוק הביל”ויים בחצר המוזיאון ייערך השבוע

עושים שוק במוזיאון האופרה

הפעילות הראשונה שתוביל במסגרת תפקידה החדש הוא חניכתו של המוזיאון המחודש שעבר באחרונה מתיחת פנים וייחנך מחדש בחול המועד סוכות במסגרת שוק הביל”ויים שייערך בחצרו.

ועוד הרבה פעילויות בסוכות

בנוסף, ייערכו מגוון רחב של פעילויות נוספות באזורנו לאורך החג. מוזמנים לעיין בריכוז הפעילויות של ‘גדרה היום’.

שריינו יומנים.

זכויות יוצרים
גדרה היום עיתונות חופשית

בדוק גם...

שוק האיכרים

שוק האיכרים

ביום שישי הקרוב – שוק איכרים ביער המאכל שוק האיכרים. ביום שישי הקרוב, יפתח שוק …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שינוי גודל גופנים