דף הבית > פוליטיקה > ללא חפיפה
סהר פינטו על חפיפה שלא היתה

ללא חפיפה

אורן אהרוני חושף בתכניתו ‘ארץ עיר’ – העברת תפקיד ראש מועצת גדרה בוצעה ללא כל העברת מידע מצד ראש המועצה היוצא למחליפו פינטו

ללא חפיפה. קצת יותר מחודש ימים חלף מאד התפרסמו תוצאות הבחירות לרשויות המקומיות, תוצאות אשר קבעו כי ללשכת ראש מועצת גדרה ייכנס סהר פינטו ויחליף בתפקידו את יואל גמליאל שהשלים יותר מ 15 שנים בשלטון.

מי שחשב שפרסום התוצאות יהווה את התחלתו של תהליך חפיפה להעברה חלקה של התפקיד בין השניים הופתע בוודאי לגלות בתכניתו של אורן אהרוני מערוץ כאן 11, ארץ עיר, כי העברת מידע שכזו בין השניים לא בוצעה כלל.

עם הגירעון הגדול שהשאיר גמליאל אחריו, גירעון שאף הודה שהותיר אחריו בנאום שנשא בישיבת המועצה הראשונה, ישיבת ההשבעה, הותיר גמליאל גם מועצה עם מבנה ארגוני לא ברור ולא סדור, עם מבקר מועצה שהוצב במשרד מנותק מהציבור בקומת המרתף וכל זאת ללא כל הליך חפיפה או הסברים מלווים לתהליכים הרבים הנמצאים בעיצומם מול הרשויות השונות, משרדי הממשלה, הקבלנים ונותני השירותים.

איפה טובת היישוב?

כפי שניכר גם בישיבת המועצה הראשונה של יואל גמליאל כראש מפלגת אופוזיציה, טובת המושבה אשר חייבה אותו להעביר את המידע למחליפו כדי לצמצם את זמן הלמידה ולאפשר למועצה החדשה למקד את האנרגיות בעבודה למען התושבים מיומה הראשון, אינה בראש מעייניו.

על פי החשיפה בתכניתו של אהרוני, גמליאל אף הרחיק לכת יותר מזה. כלל המחשבים המרכזיים בלשכת ראש המועצה ומנכ”ל המועצה שסיים את תפקידו, פורמטו ואף הועברו למשרדים אחרים כדי להקשות על הנכנסים לתפקיד בלימוד החומרים, בניגוד גמור לטובת היישוב ותושביו.

הכתבה המלאה – ממש כאן.

סהר פינטו ללא חפיפה סהר פינטו ללא חפיפה

האם ציפתם לחפיפה בין ראש המועצה ב-15 שנים האחרונות למחליפו? פינטו בתכניתו של אהרוני

 

 

זכויות יוצרים

בדוק גם...

ישיבת מליאה פה אחד

פה אחד

מליאת מועצת גדרה התכנסה לדיון בנושאים ותקציבים שונים שעל סדר יומה של המושבה. מרבית ההחלטות …

תגובה אחת

  1. עזבו אתכם שטויות.
    העיקר שאזרד מרים בתי כנסת ועוד מעט יצטרפו אלינו כוללים נוספים בעז”ה יתברך.
    הגיע הזמן לסגור את כל העסקים בשבת…תאמינו לי שתבוא להם פרנסה טובה יותר מלמעלה אם רק יעשו זאת.
    רק אזרד בתמיכת תנועת ש”ס הגדולה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שינוי גודל גופנים