דף הבית > חי מהשטח > לא מתכוון לשתוק

לא מתכוון לשתוק

משה קירשנר, בעליו של משק קירשנר שנסגר בהנחיית ראש המועצה גמליאל, לא מתכוון לעבור על ההחלטה בשתיקה. הבוקר נפתחה החנות בשנית ומאות תושבים הגיעו לקנות ולתמוך בחקלאי

אתמול (חמישי), נשלחו שוטרים ופקחים בהנחיית ראש המועצה גמליאל לסגור את העסק המוכר על ידי רבים בגדרה ובסביבה, משק קירשנר.

הבוקר התייצבו רבים מתושבי גדרה, אלו ששמעו על הסגירה ואלו שלא, כדי לקנות את הירקות והפירות לשבת כפי שעושים רבים מתושבי האזור במהלך ארבע השנים האחרונות במקום.
הקונים מצאו במקום את החנות מלאה בכל טוב כרגיל, זאת למרות מהלך הסגירה שנערך במקום אתמול על ידי צוות נרחב של שוטרים ופקחים בהובלה של פקידי מועצת גדרה.

חניית קירשנר מלאה

סגור או לא סגור. חניית משק קירשנר מלאה כרגיל הבוקר

מלא כל טוב

מכל טוב. במשק קירשנר הבוקר

מחלוקת מתמשכת

הסגירה, אשר הפתיעה רבים, מגיעה לאחר קרב משפט מתמשך שמתנהל בין המועצה המקומית גדרה לבין הבעלים של המקום כאשר זו טוענת להפרת חוק בשל העדר רישוי עסקים מתאים למקום ובעל המקום טוען להתנכלות מצד המועצה שלא מאפשרת לו להגיש כלל את הבקשה לרישיון המתאים למרות שהוא עומד בכל כללי הבטיחות והכללים האחרים להפעלת המקום.

קירשנר

“מה בדיוק הבעיה?”

עם הסגירה חשף משה קירשנר, בעל המקום, ברשת החברתית חלק מהתלאות שעובר, לשיטתו, מול ראש המועצה גמליאל.

בפוסט שפרסם אתמול בערב כתב:

“מאחר וראש המועצה גדרה יואל גמליאל לא השיב לשאלה מדוע סגר את משק קירשנר. אבקש לעדכן  , בשלהי 2017 תכננו להעביר את המכירה הישירה של פירות וירקות לצומת תל.נוף. לנוחות הלקוחות.

ביקשנו לפגוש את יואל גמליאל מספר פעמים על מנת לקבל ממנו את אישור המועצה גדרה למהלך . הוא סירב תמיד לפגוש אותנו, או לשוחח אתנו ,או לשמוע אותנו !! בצר לה נכנסה רוחלה למשרדו כדי לשמוע מדוע לא מקבל אותנו לשיחה ?? גמליאל סילק אותה מהמשרד בתוקפנות .

יואל גמליאל, מה בדיוק הבעיה “? ?

מה קשור לגדרה בכלל?

רבים מהקוראים, אשר שינו תוכניות ופקדו היום את הסופר מרקטים ברחבי גדרה במקום את משק קירשנר כפי שהיו רגילים לעשות בארבע השנים האחרונות, הופתעו מהמעורבות של המועצה המקומית גדרה במקום שנתפס כשייך למושב בית אלעזרי הסמוך לו.

מסתבר כי למרות הסמיכות לבית אלעזרי ולצומת תל נוף, המשק פועל על שטחה המוניציפלי של גדרה ולפיכך כפוך לטיפול של הרשות המקומית גדרה ולא למועצה האזורית ברנר הסמוכה.

שטח מוניציפלי גדרה

מפתיע. שטחים מצפון לקדרון שייכים לשטח השיפוט של גדרה, כולל השטח החקלאי עליו פועל משק קירשנר

סוגרים במקום לעודד עסקים ותחרות

כך או כך, במקום לקדם תחרות וריבוי שירותים מוצלחים לציבור כפי שמציע משק קירשנר בחמש שנים האחרונות, המועצה פועלת לסגור את השירות מטעמים שאינם ברורים.

מטעם המועצה, כך נמסר לידיעות אחרונות, החל תהליך כנגד משק קירשנר עוד לפני 2008 מועד תחילת כהונתו של גמליאל כראש המועצה. זאת למרות שמשק קירשנר נפתח רק ב 2016.

איך לא ידעתי הצטרפות לקבוצת העדכונים

בדוק גם...

הפסקנו להתחסן

עם דעיכת התחלואה ומספר החולים והמבודדים, דעיכה דרמטית במספר המתחסנים בקרב תושבי גדרה הפסקנו להתחסן. …

תגובה אחת

  1. משה
    חזק ואמץ, הצדק איתך ואני מקווה שינצח בזמן קרוב.
    אם היית קצת יותר קרוב הייתי לקוח שלך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שינוי גודל גופנים