דף הבית > קהילה > כבשו את הגבעה

כבשו את הגבעה

‘פורום נשות גדרה’ חגג בת מצווה בדרך ייחודית על גבעת מרר המחודשת

שנת 2020 מתקרבת לקיצה ובפורום נשות גדרה בחרו לסגור אותה בדרך ייחודית.

בבקר יום שישי האחרון לשנת 2020, עלו חברות פורום נשות גדרה לגבעת מרר לקבל את הזריחה, חוויה מיוחדת במינה שהחלה בהתגברות על הקושי ביציאה מהמיטה ומפגש ב 5.00 בבוקר כדי לחוות את המעבר מהחושך אל האור.

פורום נשות גדרה, אשר נולד לפני כ 13 שנים, רשם כבר בקורותיו אין סוף מיזמים לעשייה למען הקהילה בגדרה במגוון תחומי חיים, עשייה וקידום עסקי, צמיחה והתפתחות מודעת, פנאי העשרה וחוויה.

בתקווה ש-2021 תזרח טוב יותר מקודמתה. חברות הפורום מקבלות את הזריחה

 

13 שנים, מאות נשים, אינסוף פעילויות

במשך שנות הפעילות של הפורום בה השתתפו מאות נשים במגוון פעילויות: סדנאות העשרה, מפגשי יוגה יוגה צחוק, הרצאות תוכן אקטואליה,  מפגשי נשימות ומדיטציות בגן בילוי, מפגשי תשליך לפני ראש השנה, טיולי יום בעקבות נשים מעוררות השראה ומסעות נשים לפינוק והעצמה לים המלח, אילת ולמדבר.

במשך השנים גם תרמו נשות הפורום כספים רבים למטרות טובות בקהילה בעיקר למועדוניות רווחה בגדרה.

בפורום, שבאחרונה ממוקד בפעילות נשות הפורום ביציאה למסעות לזמן מדבר בירוחם, בהובלה של מירה גרוס, גלי טויזר וריקי-חן יהונתן, תמיד ישמחו על הצטרפות תושבות הסביבה נוספות לפעילות.

קשת צבעונית על צבר עייף. מהדברים שזוכים לראות רק המשכימים

נשים אומרות שמחה

מפגש הזריחה הפעם היה בסימן הודיה לכל הפעילות והמנחות שתרמו מזמנן במיזמי הפורום ובהנחיית מפגשי הפורום בהתנדבות. כל מי שהשכימה קום והגיע לזריחה על הגבעה הייחודית קיבלה כשי, על פועלן, את ערכת הקלפים “נשים אומרות שמחה”.

בתנועה מתמדת. חברות הפורום על רקע מערות הכורכר שבגבעת מרר

בדוק גם...

שוב כתומה

עלייה נוספת ברמות התחלואה ביישוב, הרמזור של גדרה עלה חזרה לרמת תחלואה כתומה למרות מבצע …

שינוי גודל גופנים