דף הבית > פוליטיקה > יוצאים לדרך חדשה
דרך חדשה פינטו אצל שר הפנים ארבל

יוצאים לדרך חדשה

ראש המועצה וסגנו נפגש עם שר הפנים בניסיון לשקם את האמון של המשרד במועצה המקומית גדרה ולאתר דרכים לסייע למועצה לצאת מהבור התקציבי העמוק בו היא נמצאת

‘כישלון מוחלט’. כך הגדיר הדרג המקצועי במשרד הפנים את התנהלותה של המועצה המקומית גדרה תחת הנהלתה הקודמת עד לפני מספר חודשים.

בפגישה שקיימו ראש המועצה פינטו וסגנו אזרד עם שר הפנים משה ארבל במשרדו ובהשתתפות צמת המשרד דנו הצדדים בדרכים לסייע למועצה המקומית גדרה לצאת מהבור התקציבי שירשה מההנהלה הקודמת בזמן הקצר ביותר כדי לעבור לצמיחה.

הדרג המקצועי במשרד ביקר בחריפות, כך עדכן ראש המועצה פינטו, את התנהלותה של המועצה עד לפני מספר, התנהלות שהביאה את המועצה לבור התקציבי העמוק ביותר בתולדותיה לאחר שסיימה את שנת 2023 בגירעון שנתי של 37 מיליוני שקלים.

“הצלחנו לשקם את האמון וליצור תשתית לעבודה משותפת”

ראש המועצה פינטו עדכן לאחר הפגישה את הציבור בעיקריה:

סיימנו כעת פגישת עבודה מצוינת עם שר הפנים משה ארבל וצוות המשרד!

אני שמח שהצלחנו ליצור אמון בהנהלה החדשה, ולרתום את המשרד לסייע לגדרה לצאת מהבור הכלכלי העצום אותו ירשנו.

המשימה לא היתה פשוטה לאחר שהדרג המקצועי במשרד הגדיר את התנהלות ההנהלה הקודמת כ”כישלון מוחלט”. אולם בזכות עבודה מקצועית מאומצת בחודשיים מכניסתנו לתפקיד, לצד הכרות רבת שנים, הצלחנו לשקם את האמון בגדרה וליצור תשתית לעבודה משותפת.

את השר אני מכיר שנים רבות, שליח ציבור מצוין, יצירתי, חכם ומחובר לשטח, ואין לי ספק שבעבודה מקצועית ובשיתוף פעולה נוביל את גדרה קדימה לאיזון תקציבי ושירות מצוין לכלל התושבים!

פגישה עם שר הפנים 2

הערב – דיון במאזן 2023

הערב שעה 20:00 תקיים מליאת המועצה המקומית דיון בדו”ח התקציבי לשנת 2023 בדיון פתוח לקהל התושבים אשר ישודר כמובן גם בדף הפייסבוק של המועצה.

לא ברור האם ראש המועצה הקודם, חבר האופוזיציה גמליאל, יגיע לישיבה ויתן הסברים על הסיבות שהביאו את המועצה בהנהלתו לתוצאה הכלכלית האמורה.

פגישה עם שר הפנים 3

יוצאים לדרך חדשה. פינטו, ארבל ואזרד במשרדו של שר הפנים
זכויות יוצרים
המספר האדום

בדוק גם...

פריצת דרך מנטלית

מרכז הצעירים בגדרה עם סדנת אימון מנטלי מעשי פריצת דרך מנטלית. מרכז הצעירים גדרה יקיים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שינוי גודל גופנים