דף הבית > ספורט > “ידענו שמדינת ישראל כולה עומדת מאחורינו”
אשרם ודוגלופיאט

“ידענו שמדינת ישראל כולה עומדת מאחורינו”

אבישג סמברג לצד כל חברי המשלחת האולימפית לטוקיו התקבלו בטקס קבלת פנים ממכתי בבית הנשיא בהשתתפות נשיא המדינה וראש הממשלה

קבלת פנים ממלכתית לספורטאי המשלחת האולימפית. החגיגות הלאומיות סביב ארבעת המדליות וההישגים המרשימים בכל ענפי הספורט שהושגו באוליפיאדת טוקיו ממשיכות.

השבוע התקבלו הספורטאים בבית הנשאי בטקס ממלכתי ומרשים בו השתתפו נציגי הועד האולימפי, שר התרבות והספורט, ראש הממשלה, הנשיא וכמובן הספורטאים האולימפיים הלאומיים שלנו ובינהם אבישג סמברג הגדרתית האולימפית הראשונה.

תודות מפי אשרם ודוגלופיאט

את הספורטאים ייצגו על דוכן הנואמים שני זוכי מדליות הזהב, אשרם ודוגלופיאט אשר עלו לבמה לבושים במדי הנבחרת ומעוטרים במדליות הזהב.

“ידענו שמדינת ישראל כולה עומדת מאחורינו” אמרה לינוי אשרם מעל הבמה “זו היא הרוח הישראלית, הסולידריות, הערבות ההדדית שכולנו מכירים ואוהבים. אנחנו עומדים כאן היום כאלופי אולימפיים, עדיין לא מאמינים ומחכים שמישהו יעיר אותנו מהחלום הזה. כשהיינו כאן לפני בס הכל חודשיים נרגשים וחוששים, ימים ספורים לפני הימים הגדולים של חיינו, על הבמה הכי גדולה בעולם, העזנו אולי לחלום על זה אבל לא לומר בקול רם.”

“את הקהילה והכבוד מקבלים אלה שעומדים בפרונט” הוסיף דוגלופיאט “אבל זה רק קצה הפירמידה. הפרמידה נשענת על שורה ארוכה של אנשים שבזכותם הגענו לרגע הזה, אף אחד מאיתנו לא היה מצליח להגיע למדליה או לגמר ללא המאמנות והמאמנים שלנו, כל אנשי המעטפת המקצועית ורפואית, האגודות והאיגודים, היחידה לספורט הישגי, הועד האולימפי, משרד הספורט והמשפחות שלנו שאוהבות ותומכות. בשם כולנו, הספורטאים במשלחת האולימפית, תודה.”

צבע מועדף – ארד

בתוך כך ממשיכה סמברג לככב בקרב הצעירים לאחר שזכתה במדליית הארד בגיל הצעיר ביותר לספורטאי ישראלי.

השבוע הופיעה תמונתה על שער עיתון הנוער מערבי לנועד לצד הכיתוב ‘צבע מועדף : ארד”.

סמברג מעריב לנוער

צבע מועדף – ארד. סמברג על שער העיתון

 

 

איך לא ידעתי הצטרפות לקבוצת העדכונים

בדוק גם...

.תגלית ביבנה

מבנה בן 2000 שנים נחשף בחפירות

חשיפה בחפירות הארכיאולוגיות המבוצעות למרגלות תל יבנה בצמוד לעיר יבנה. מבנה עתיק מתקופת הסנהדרין נחשף …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שינוי גודל גופנים