דף הבית > קהילה > נוער > זריקת אנרגיה

זריקת אנרגיה

לקראת פתיחת שנתה החמישית בגדרה, קבוצת הטריאתלון של אבי גאון מחליפה שם ומכינה למתאמנים הפתעות נוספות

מעטים תושבי גדרה שלא מכירים שבמושבה מתאמנת בכל שבוע קבוצת טריאתלון ילדים ונוער, מהגדולות במדינה, קבוצה שעד לשנה שעברה היתה חלק מקבוצת “עוצמה” ומהשנה יצאה לדרך עצמאית תחת השם Energy.

“גם מוציאים אנרגיה ובעיקר מקבלים אנרגיה”

הקבוצה, בה מתאמנים מעל 120 ילדים מגדרה ניר גלים ובני דרום בענפי הריצה וכושר שחייה ואופניים, נפגשת לשלושה אימונים בשבוע, כאשר את ימי שלישי בהם מתקיימות פעילויות תנועות הנוער מותירים פנויים מאימונים.

מתאמני הקבוצה משתתפים בתחרויות הטריאתלון של ליגת הילדים של איגוד הטריאתלון הישראלי ובתחרויות ריצה שונות.

“השנה לבטח תהיה שנה מיוחדת עבור כולנו” אומר לנו אבי גאון, המאמן הראשי בקבוצה, “שנת הקורונה מצמצמת לצערנו את זמן התנועה והפעילות הגופנית של הילדים שנאלצים להישאר יותר בבית בשל הנגיף. אצלנו ב-Energy הילדים מפצים על זמן הבית והמסכים, מוציאים אנרגיה ומסיימים אימון מלאי אנרגיה וחיוכים.”

על קו הזינוק של שנת פעילות חדשה. ילדי קבוצת Energy

לא עוצרים, חבל “להוריד דופק”

גם בתקופת הסגר, כאשר המדינה אסרה על התאספות לשם אימונים קבוצתיים קבוצת אנרג’י לא עצרה לרגע.

“עשינו הכרות עם הזום של הטריאתלון עוד אפילו לפני שעשינו הכרות עם הזום של בית הספר” אומר לנו אחד מהורי ילדי הקבוצה “לאבי היה מאוד חשוב לשמור על רציפות האימונים ועל הכושר הגופני של הילדים. מסתבר שאפשר גם להנות וגם לצאת קצת מהמסכים.”

שיא העונה. חברי הקבוצה במחנה האימונים האחרון באילת

קצת פחות מסכים

את אימוני הריצה והאופניים מקיימים המתאמנים, בנות ובנים בכל הגילאים, בגדרה ורובם מצליחים להגיע לאימונים המתקיימים במגרשי הספורט ובפארקים השונים בכוחות עצמם.
את אימוני השחייה, שיתקיימו החל מהשנה בהשגחה של שני מאמני שחייה מקצועיים, מקיימים בבריכת יד בנימין, בריכה מקורה ומחוממת הנמצאת במרחק דקות נסיעה ספורות, ההורים מתארגנים בקארפול להסעות השבועיות.

השיא השנתי של קבוצת הטריאתלון הוא ללא ספק מחנה האימונים באילת, אשר התקיים בכל שנה בשנים האחרונות בדצמבר בעיר ובתקופה האידיאלית למחנה שכזה. “מקווה שנצליח לקיים את המחנה גם השנה” אומר לנו גאון “דצמבר עוד רחוק, נקווה שעד אז הנחיות הקורונה יאפשרו לנו לקיים מחנה אימונים כהלכתו. הילדים בהחלט מצפים לזה, אבל גם אם לא יאפשרו לנו מחנה מלא, אנחנו מתחילים את השנה מלאי אנרגיות ויש לנו עוד כמה וכמה הפתעות לחברי הקבוצה שעוד מוקדם מידי מכדי לחשוף אותם כאן ועכשיו. מאחל שנת לימודים מוצלחת לכולם ולהיות מלאים באנרגיות במקום הנכון”

לא רק גדרה. קבוצת Energy טרום החלפת המיתוג

בדוק גם...

אס”ק מוקדם בגדרה

למרות החולצות והבלונים הירוקים, הנגיף עדיין כאן. 15 נדבקים חדשים מאז הגדרת היישוב כיישוב ירוק …

שינוי גודל גופנים