התפוטר?

האם סהר רווח הקדים בדקות את החלטת פיטוריו מתפקיד סגן ראש המועצה בשכר ויו”ר מרכז אופק והכריז על ויתור על שכרו

סהר רווח, יו”ר סיעת ‘גדרה מתחדשת’ הודיע הערב בפתיחת ישיבת מליאת המועצה כי הוא מוותר על שכרו כסגן ראש המועצה אך מתכוון להמשיך לתרום בהתנדבות בתפקידו כסגן ראש המועצה ויו”ר מרכז אופק.

הכרזתו הגיעה דקות לפני שהמליאה תוכננה לדון בסעיף שעל פיו מרכז אופק משנה את מעמדו מעמותה פרטית לעמותה עירונית וככזה מחייב את מינויו של ראש המועצה בעצמו לתפקיד יו”ר מרכז אופק, מה שככל הנראה פוסל את החוקיות של קבלת שכר נפרד בתפקיד סגן יו”ר המתנ”ס בו צפוי לכהן רווח מעתה ואילך.

תרומה לקהילה?

את הויתור המאולץ על שכרו ניסה להציג רווח כ’תרומה לקהילה’. במכתבו כתב ” אשמח להיות שותף בפרוייקטים למען הקהילה, שימומנו מתקציב המועצה השוטף והכסף שיוחזר לקופה הציבורית.”

כך או כך, ההוצאה של המועצה על שכר סגני יו”ר המועצה הצטמצמה בכ-50,000 ₪ לחודש, סכום משמעותי מאוד לתקציבה של מועצת גדרה. הכנסה מפתיעה זו לא הפריעה למועצה להמשיך את סדר יומה של מליאת המועצה ולאשר את חלוקת התמיכות בתנועות הנוער ובעמותות הספורט שהצטמצמו באופן דרמטי ביחס לתקציב המתוכנן לתמיכה כפי שאושר בתקציב השנתי המקורי.

לא ידוע האם בכוונת רווח להחזיר את השכר שקיבל במהלך השנה האחרונה, מעל חצי מיליון ש”ח, בעבור אותו התפקיד שימלא מעתה בזמנו הפנוי בהתנדבות.

איך לא ידעתי הצטרפות לקבוצת העדכונים

בדוק גם...

כשמיכאל פגש את יובי

נפגשים בבית הנשיא

מיכאל בן שיטרית ויובי תשומה כ”ץ נפגשו בבית הנשיא בערב לכבוד פורום 929, פורום לימוד …

שינוי גודל גופנים