דף הבית > ישיבות מועצה > התושב ה-30,000
30,000 תושבים

התושב ה-30,000

העיר גדרה חצתה את רף 30,000 התושבים. העלאת שכר לנבחרי המועצה המקומית בהתאמה

מי הוא התושב ה 30,000 בגדרה? על פי פרסומים רשמיים התושב ה-30,000 כבר מתגורר בשכונת גולדה מאיר ומזכה את המועצה בהעלאת שכר לנבחרים ועובדים.

יותר מ 1000 תושבים חדשים נקלטו בגדרה מאז תחילת 2021, מרביתם בשכונת גולדה מאיר, מספר שהביא את גדרה לפי נתוני הלשכה המרכזית לססטיסטיקה ל 30,068 תושבים.

החל מלפני כשנה וחצי החל אכלוסה של השכונה הגדולה ביותר בגדרה, שכונת גולדה מאיר, אשר בתום אכלוסה מתוכננת גדרה למנות הרבה מעבר ל 30,000 תושבים.

חניכת בית כנסת

כאן יוקם. שנה וחצי אחרי תחילת האכלוס הוצב השלט וללא תאריך סיום עבודות

העלאת שכר כדי לטפל ביישוב גדול

בימים אלו מתברר שמבחינת המועצה המקומית, המבקשת את אישור משרד הפנים ואת אישור מליאת המועצה המקומית לעדכון דרגת רשות לדרגה 5, עדכון אשר יעלה את שכרו של ראש המועצה ושל עובדים בכירים במועצה המקומית.

הבקשה לאישור העלאת השכר עולה לדיון כבר כעת למרות שמשרד הפנים פסל את בקשת המועצה המקומית לאישור הגדרתה כעירייה זה מכבר, למרות שהמועצה מתעכבת משמעותית בהנחת תשתיות בסיסיות לתושבי השכונה החדשה כמו חניות, הרחבת דרכי גישה לשכונה, שתילת עצים ברחובות, הקמת גני ילדים, הקמת בתי כנסת ואפילו הצבת שילוט לשמות הרחובות.

האם השכר המוגדל לנבחרי המועצה ועובדיה ישפר את תפקוד המועצה לכדי מענה לצרכי התושבים שבזכותם צפויים לקבל את העלאת השכר? נמשיך לעקוב

יואל כמליאל

מבקש אישור של מליאת המועצה להעלאה בשכר הנבחרים (ראש המועצה ושני סגניו) ועובדי המועצה הבכירים

 

זכויות יוצרים

בדוק גם...

שגיב פרידמן מגיע לסיור

מופע בנרגילה

מופע הסטנדאפ של שגיב פרידמן ייערך ב CAESAR נרגילה בר בגדרה שגיב פרידמן מגיע לגדרה. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שינוי גודל גופנים