דף הבית > פוליטיקה > העלאת שכר לעובדי המועצה המקומית
עלייה

העלאת שכר לעובדי המועצה המקומית

מליאת המועצה אישרה העלאת שכר לראש המועצה, סגניו, ולעובדי המועצה המקומית

על רקע העלייה במספר התושבים בגדרה וחציית סף 30,000 התושבים עם אכלוסה של שכונת גולדה המתקדם בקצב גבוה, אישרה מליאת המועצה השבוע את הצעת ראש המועצה להעלות את שכר נבחרי המועצה ועובדיה הבכירים.

מדובר בראש המועצה עצמו, שני סגניו המקבלים שכר (שאר חברי המועצה הם חברי מועצה בהתנדבות בלבד) ובשורה קצרה של ממלאי תפקיד במועצה המקומית הנמנים עם קבוצת הבכירים.

העלאת השכר לא תשפיע על שכר יתר מאות העובדים במועצה המקומית, סייעות, אבי בית, פקידות ומזכירות.

במהלך הדיון על אישור העלאת השכר הציע חבר המועצה מורן דהרי להחיל את העלאת השכר על כל עובדי המועצה ולמנוע את הגדלת הפער הגדול ממילא בשכר שבין שכר הבכירים לבין שכר העובדים הזוטרים יותר. הצעתו נפסלה בהצבעת הקואליציה לאשר את הצעת העלאת השכר כלשונה.

30,000 תושבים

אכלוס השכונה הביא את גדרה לחצות את סף ה – 30,000 תושבים ואת המועצה לאשר לעצמה העלאת שכר

יותר תושבים – יותר עבודה

ההיגיון שמאחורי הקשר שבין מספר התושבים לשכר הבכירים פשוט. בעוד ביישוב בו מספר התושבים קטן, עבודתם של הבכירים פשוטה יחסית, כאשר מספר התושבים ביישוב גדל משמעותית עבודתם של הבכירים הופכת מורכבת יותר.

עדות למורכבות זו ניתן לראות בהחלטה נוספת שהתקבלה באותה הישיבה בה הוחלט על העלאת השכר. המועצה החליטה לאשר בדחיפות תקציב עבור שיפוץ מוסדות ציבור ‘שלא ניתן לדחותן’, זאת בשל ‘אכלוס שכונת גולדה במספר ילדים שלא נצפה מראש’. יש לקוות שלאחר הגדלת השכר לבכירים, טעויות מסוג זה בכשלי תכנון שירותים לשכונות המגורים ביישוב, לא יישנו.

הצעת תקציב לילדים לא צפויים

הופתעו. תקציב דחוף לעבודות שיפוץ בשל ‘מספר ילדים שלא נצפה מראש’ בשכונת גולדה
זכויות יוצרים

בדוק גם...

שגיב פרידמן מגיע לסיור

מופע בנרגילה

מופע הסטנדאפ של שגיב פרידמן ייערך ב CAESAR נרגילה בר בגדרה שגיב פרידמן מגיע לגדרה. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שינוי גודל גופנים