דף הבית > ספורט > המושבה מחבקת
קבלת הפנים

המושבה מחבקת

מאות תושבי גדרה קיבלו בתשואות את המדליסטית האולימפית הראשונה מטוקיו 2020 והראשונה מגדרה אי פעם בקבלת פנים יישובית מרגשת

המושבה מחבקת. כ-200 מתושבי גדרה, לצד עשרות צוותי צילום של מכל כלי התקשורת הארציים, התקבצו ברחבת המועצה המקומית לטקס קבלת פנים של המדליסטית האולימפית הראשונה מטוקיו 2020 והראשונה אי פעם מגדרה.

אל הטקס הגיעה סמברג מלווה בהוריה ואל הבמה עלתה מלווה בנכבדי מועצת גדרה ומאמנה בצעירותה, מעוז שרעבי ממועדון שרעבי אומנויות לחימה.

על הבמה, העמוסה בבלונים ופרחים, עלו לנאומי הברכה ראש המועצה, מחזיק תיק הספורט וחברת המועצה גילי אפטר שהיא גם חברת המשפחה ומכירה את סמברג (שגי בכינויה מפי אפטר).

קבלת הפנים

מתרגלת לאור הזרקורים. סמברג בכניסה לטקס קבלת הפנים

תעודות, תעודות

ראש המועצה חילק במעמד ההיסטורי תעודות ‘אות כבוד’ בגודל A3 לסמברג, מאמנה האישי יחיעם שרעבי, מאמנה הראשון מעוז שרעבי ויריב האימונים שליוה את סמברג באולימפיאדה גדי חיימוביץ.

לצד התעודות שחולקו בישר ראש המועצה במהלך נאומו על מלגה מיוחדת “לפיצוי  על ההוצאות הגדולות שהיו לה עד להשגת המדליה” בסך 40,000 ₪. מלגה מקומית זו מתווספת למענק שצפויה סמברג לקבל מהועד האולימפי הישראלי בסך 250,000 ₪ המובטח לכל זוכה במדליית ארד.

בלט בהעדרו

בלט בהעדרו מהטקס מאמנה האישי יחיעם שרעבי שאת התעודה שהכינו עבורו יקבל בדרך אחרת.

קבלת הפנים

סמברג לצד יריב האימונים גדי חיימוביץ (בלבן), מימין מחזיק תיק הספורט מזגני

“צריך לחלום בגדול”

לאחר נאומי התודה ודברי התודה גם מצד המשפחה, אותם נשאה אימה של סמברג, נילי, הגיעה תורה של אבישג עצמה לשתף בתחושותיה במעמד ההיסטורי.

“אני רוצה במיוחד להגיד לבנים ולבנות שאולי אומרים לעצמם כפי שאני חשבתי בעבר – כולה ילדה מגדרה. אפשר להיות בטופ, צריך לחלום בגדול ולחלום את זה כל יום. לעשות ולבצע.

תודה לכולם ובמיוחד למועדון שלי ולנבחרת ישראל בטאקוואנדו.”

קבלת הפנים

“צריך לחלום בגדול”. סמברג, על רקע הפוסטר מרגעי הזכייה לצד דור העתיד של מועדון שרעבי אומנויות לחימה בגדרה

התעלף במהלך הטקס

במהלך הטקס רגעי לחץ נרשמו בצד הבמה כאשר אחד מהצופים בטקס, תושב מבוגר, התעלף ונזקק לטיפול רפואי. מאחר וצוות רפואי לא הוכן מראש לטקס מרובה המשתתפים נאלץ התושב לקבל עזרה ראשונה מאנשים שהיו בקהל וצוותי הביטחו במקום. הוא העובר לטיפול בתוך מבנה המועצה הסמוך עד להגעת צוות מד”א למקום.

קבלת הפנים

והשמחה רבה. סמברג עם זר הפרחים לצד הנכבדים ודור העתיד על הבמה

תצוגת תכלית על הבמה

את הטקס סגרו חניכי מועדון שרעבי אומנויות לחימה, אשר עלו לבמה לצד מאמנם והדגימו לקהל חלק מהתנועות והחבטות שהם מתרגלים באותו המועדון ממש שבו החלה סמברג לפני יותר מעשור.

קבלת הפנים

ממתינים לאלופה.
(בתמונת השער, סמברג לצד אימה נילי, מודה לקהל ולחבריה)

 

איך לא ידעתי הצטרפות לקבוצת העדכונים

בדוק גם...

נפטרים

ארבעה נפטרים בספטמבר

מניין הנפטרים מסיבוכי הקורונה בגדרה עלה גם החודש ועומד על 42 תושבים. ירידה לאורך החג …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שינוי גודל גופנים