דף הבית > פוליטיקה > הליכוד מתכנס הערב בגדרה על רקע אמירות בני בגין

הליכוד מתכנס הערב בגדרה על רקע אמירות בני בגין

כנס בוחרים של מפלגת הליכוד, מפלגתם של ראש המועצה ואחותו השרה לשיוויון חברתי, יתקיים הערב בגדרה בצל האמירות המטלטלות של בני בגין מהבוקר

“בלתי אפשרי להצביע לליכוד”, כך פתח הבוקר בני בגין את מהדורות החדשות לאחר שנשאל הבוקר בגל”צ האם מתכוון להצביע למפלגת הליכוד.

בגין, בנו של ראש הממשלה המנוח מנחם בגין, הבהיר “לא אצביע לליכוד” אך לא נקב בשם המפלגה בעבורה יצביע בבחירות הקרובות. את התנגדותו נימק בכך שהוא מתנגד נחרצות למהלכים המקודמים במפלגה לחסינות רוה”מ מפני כתבי האישום הניצבים מולו. להנהגת הליכוד הנוכחית ייחס “התנהגות שחצנית, יהירה, גסה ובוטה”.

על רקע אמירות קשות אלו יתכנס הערב כנס בוחרים של מפלגת הליכוד בגדרה. אל הכנס צפויים להגיע לצד ראש המועצה, יו”ר הכנסת יולי אדלשטיין, ראש עיריית ירושלים לשעבר, חבר הכנסת ניר ברקת וכמובן השרה לשיוויון חברתי, ילידת גדרה, גילה גמליאל.

יש יסוד סביר להניח שגם אם לא יתייחסו מפורשות לקביעותיו הטריות של בגין בנאומים מעל הבמה, שיחת היום בקרב המתכנסים, המנסים להחזיר בגדרה את הבכורה למפלגת הליכוד, תכלול בין השאר גם ציטוטים נבחרים של בגין, אשר יש רבים בקרב בוחרי הליכוד שעדיין מעריכים את דעתו הערכית והעקבית.

תמונה יכולה לכלול: ‏‏‏3‏ אנשים‏, ‏‏אנשים מחייכים‏, ‏‏טקסט‏‏‏‏

ההזמנה לכנס הליכוד שייערך הערב
זכויות יוצרים
המספר האדום

בדוק גם...

פריצת דרך מנטלית

מרכז הצעירים בגדרה עם סדנת אימון מנטלי מעשי פריצת דרך מנטלית. מרכז הצעירים גדרה יקיים …

שינוי גודל גופנים