דף הבית > ספורט > האכזבה
בחודשיים הקרובים

האכזבה

קבוצת הכדורגל הפועל גדרה מאוכזבת מאי העמידה בהבטחות ומכישלון תשתיות מגרש הכדורגל

אכזבת גמליאל. לפני מספר שנים שופץ ונחנך מגרש הכדורגל המרכזי של המושבה ברוב כבוד והדר, מגרש אשר בניגוד למגרשי אימונים רבים ביישובים מתקדמים, נשתל בו דשא רגיל על פני דשא סינטטי.

בשל מגבלת הדשא הצומח שחייב שעות מנוחה רבות בשבוע כדי לצמוח, לא נוצל המגרש במלואו וקבוצות הילדים של גדרה נשלחו שוב ושוב להתאמן במגרשים מחוץ ליישוב.

המגרש אינו מתאים ליישוב גדול כמו גדרה

במצב האבסורדי שנוצר הורי הילדים בקבוצות האימון מגדרה, יישוב הגדול באזור, נאלצו להסיע שוב ושוב את הילדים לאימונים מחוץ ליישוב ביישובים קטנים מאיתנו.

במקביל הסתבר, כבר בחורף 2022, שתשתיות הניקוז של המגרש אינן עומדות בעומס המים הזורמים בו במהלך סערת גשמים והמגרש הפך לבריכה, מצד שממנו התקשו מתחזקי המקום להתאושש.

המגרש כדורגל מוצף

2022. המגרש לא עומד בעומס הגשמים וקורס

גמליאל מכריז – “תקצבתי סינטטי, ההתקנה בעוד חודשיים”

במאי 2022 הוחלט במועצה לתקצב את שיפוצו של המגרש והתקנת דשא סינטטי במקום כדי לפתור את בעיותיו ולאפשר יותר ניצול של שעות אימון במקום.

את ההחלטה לא הותירו רק על הנייר וראש המועצה ירד אל המגרש ונאם בפני הילדים והוריהם והבטיח בקולו ש’בתוך חודשיים’ יותקן דשא סינטטי במקום ובתוך תקופה קצרה יוקם מגרש נוסף במזרח גדרה.

בחודשיים הקרובים

“בחודשיים הקרובים נתקין סינטטי”. גמליאל מפזר הבטחות ללא כיסוי (מתוך הסרטון שפרסמה הפועל גדרה)

ספונג'ה במגרש הכדורגל מוצף

רוצים לשחק? קודם כל נעשה ספונג’ה. מגרש הכדורגל המרכזי של גדרה 2024

הגיעו מים עד נפש

בימים האחרונים הגיעו מים עד נפש בקבוצת הפועל גדרה. החורף אשר הציף שוב את המגרש ולא אפשר לקיים בו אימונים או משחקים הביא למצבים מביכים ביותר כאשר קבוצות מתארחות כבר הגיעו עד לגדרה רק כדי לשמוע את שופט המשחק מודיע על ביטולו.

הקבוצה פרסמה סרטון שבו הצמידה את דברי ראש המועצה גמליאל מלפני שנתיים לתמונות מצב המגרש מלפני ימים אחדים, זאת לצד תמונות רבות של מגרשים מתוחזקים ברמה גבוהה מיישובי הסביבה הגדולים והקטנים.

לסרטון של הפועל: ממש כאן.

מגרש גדרה בחורף

איפה הכסף?? המושבה שנותרה מאחור. מתוך הסרטון שפרסמה הקבוצה

המגרש אינו לבד

תשתית המגרש אינה היחידה שמוזנחת מאוד בגדרה. תשתית הבריכה הציבורית בעמק הנשר זנוחה זה מספר שנים באופן שמותיר את עשרות אלפי התושבים בגדרה אנוסים להנות משירותי בריכה ציבורית ביישובים הקטנים שסביבינו.

 

 

 

זכויות יוצרים

בדוק גם...

עם של אריות

עם של אריות

דדי שמחי העביר הרצאת מורשת קרב לזכרו של בנו גיא שמחי ז”ל לחייליה של מפקת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שינוי גודל גופנים