דף הבית > חינוך > האופוזיציה מאלצת את המועצה לדון בהצעה להנחה משמעותית במחירי הקייטנות

האופוזיציה מאלצת את המועצה לדון בהצעה להנחה משמעותית במחירי הקייטנות

למרות ניסיונות של ראש המועצה להנמיך את ‘גובה הלהבות’ של מחאת ההורים על מחירי הקייטנות, תכונס המועצה לדיון בהצעה לסדר בנושא שהוגשה על ידי חברת המועצה דורית בן בוחר

בתחילת השבוע פרסמה המועצה באמצעות מרכז אופק את מחירי הקייטנות לקיץ הקרוב. המחירים שיקפו עלייה ביחס למחירי השנה שעברה ואף עלייה משמעותית ביחס למחירים המוזלים שהושגו בשנה שעברה לאחר מאבק של הנהגת ההורים וסיעת הגדרתים.

מאז הפרסום הרוחות בקרב ההורים העובדים סוערות. התארגנויות באמצעות קבוצות פייסבוק ובדרכים אחרות החלו להצטבר וסיעות האופוזיציה הגישו הצעה דחופה לסדר בעניין.

בניסיון להשקיט את הרוחות פרסם אתמול ראש המועצה על הנחייתו לקיים ועדת הנחות על בסיס קושי כלכלי. “זה לא יותר מספין וזלזול בתושבים” אומר לנו אחד מההורים המחפשים בימים אלו את הקייטנה אליה ירשום את ילדו “ועדת הנחות למי שמתקשה כלכלית קיימת כל שנה בלי קשר לכמה גבוה המחיר לציבור הרחב. המחיר השנה עוד יותר מוגזם אפילו ביחס לשנה שעברה והוא כבד עלי אבל אני לשמחתי לא מובטל ולא חד הורי, אני לא מתכוון להתפתל ולהתחנן להנחה. ראש המועצה לא נדרש לבוא אלי ולהתחנן שאשלם לו ארנונה. מצד שני אני מצפה לשירות בהתאם במחיר הגיוני בלי שאצטרך להתחנן עבורו.”

ישיבת המועצה, אשר תתקיים ביום שלישי בשעה 18:00 במנהל ההנדסה, רח’ ירוחם 1, פתוחה לקהל הרחב. לאור קול המחאה הרם שנשמע במושבה לאורך השבוע צפויה נוכחות ערה של תושבים אשר יגיעו לוודא שנבחרי הציבור, בהם בחרו לנהל את המושבה, מייצגים אותם נאמנה.


בדוק גם...

האם מבצע החיסונים צפוי להיכשל?

4 שבועות בדיוק חלפו חוסן בשידור חי ראש הממשלה ונתן את האות לתחילת מבצע החיסונים. …

שינוי גודל גופנים