דף הבית > חינוך > דרוג בתי הספר התיכונים בגדרה
בתי הספר התיכוניים

דרוג בתי הספר התיכונים בגדרה

מדרג בתי הספר התיכוניים של מאקו ומדלן מתפרסם. ארבעת בתי הספר הותיקים בגדרה בדרוג

דרוג בתי הספר. בכל שנה מפרסם מאקו בשיתוף פעולה עם אתר מדלן, המתמקד בדרוג בתי הספר לצרכי השפעתם על מחירי הנדל”ן בסמיכות לבתי הספר, את דרוג בתי הספר התיכוניים במדינה.

במדד משוקללים מספר פרמטרים השקופים לכל באתר משרד החינוך: אחוז הזכאים לבגרות רגילה, אחוז הזכאים לבגרות מצטיינת, אחוז הזכאות ל-5 יחידות אנגלית, אחוז הזכאות ל-5 יחידות מתמטיקה ואחוזי הנשירה מבית הספר. הנתונים האלה, העדכניים ביותר על פי המאגר של משרד החינוך, שוקללו לפי משקלים שונים, ויצרו את הציון הסופי שלפי נקבע דירוג בתי הספר.

לצד נתונים אלו על ההישגים של בתי הסר התייחסו במדד גם לנתונים נוספים מתוך מאגר המידע התמונה החינוכית של משרד החינוך: אחוז המורים בעלי תואר שני ומעלה, אחוז התלמידים בחינוך טכנולוגי, לצד נתונים שמשקפים את התמונה החינוכית הכללית של המוסד כמו אחוז התלמידים שמרגישים שלמורים אכפת מהם ולא רק בלימודים.

איפה בתי הספר של גדרה במדד?

בתי הספר בגדרה לא מוקמו בקדמת רשימת בתי הספר במדינה ובית הספר המוביל בגדרה הוא, כפי שהיה גם בשנים קודמות, אולפנת בהר”ן בה מרבית המתחנכות הן דווקא תלמידות מחוץ לגדרה.

דרוג תיכונים בגדרה

דרוג התיכונים בגדרה על פי עבודת השקלול שעשו במאקו ומדל”ן

במדד טרם משולב בית הספר התיכון רות גדרה, בית הספר התיכון החדש הנמצא בשכונת גולדה שטרם דורג במדד של משרד החינוך באופן מלא המאפשר את השוואתו לאחרים במדד האמור.

התמונה החינוכית המלאה

לתמונה החינוכית המלאה של בתי הספר בגדרה- ראו ממש כאן.

התמונה החינוכית

 

 

זכויות יוצרים
המספר האדום

בדוק גם...

כרוב WIN WIN WIN

כרוב חגיגי

שיתוף פעולה בין מיזם כרוב לבעלי עסקים בגדרה – וכולם מרוויחים כרוב חגיגי. לקראת חג …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שינוי גודל גופנים