דף הבית > פוליטיקה > דור המשך

דור המשך

המועצה המקומית אישרה את דרישת ראש המועצה למנות את בתו של מקורבו כעוזרת האישית שלו

דור המשך במועצת גדרה.

בישיבת המועצה האחרונה של מליאת המועצה המקומית גדרה העלה ראש המועצה את מינויה של הילה בן דוד, מי שמשמשת מזה זמן כעוזרת האישית שלו, לאישור המליאה.

המליאה אישרה את המינוי ואת שכרה שיעמוד על 45% משכר מנכ”ל.

האם היה יועץ וחויב בחיוב אישי – הבת מונתה לעוזרת אישית

בן דוד אינה זרה למועצת גדרה בעידן ראש המועצה המקומית גדרה, אביה מאיר בן דוד שימש עד לפני מספר שנים כיועץ המשפטי של המועצה המקומית.

אך לפני חודשיים, בתחילת יולי, התפרסם דו”ח של משרד הפנים לפיו חויב היועץ המשפטי לשעבר, בצעד נדיר, בחיוב אישי בסך 5000 ₪ בשל התנהלותו אשר “הביאה להסתמכותם (של גורמי הרשות המקומית) על היועמ”ש למועצה ולמעורבותם בהוצאה שלא כדין מקופת המועצה”.

האב היה ועודנו איש מפתחב במועצה, הבת מונתה למרכזת הסניף

זו אינה הפעם הראשונה שגמליאל דואג לדור המשך בגדרה. לפני מעט יותר משנה מינה גמליאל את עו”ד הילה מלמד, כמרכזת סניף הליכוד בגדרה.

מלמד היא בתו של אמנון מלמד, מקורבו של גמליאל ועובד מועצה ותיק. ההחלטה על המינוי של עו”ד מלמד התקבלה זמן קצר יחסית לאחר שהתפוצצה ברעש גדול חשיפתה של פרשת הישיבה ברחוב גמליאל, חשיפה אשר בעקבותיה נמנע המשך השתקעות הישיבה של אברכים שאינם תושבי גדרה במבני ציבור בגדרה.

עם חשיפתה של פרשת הישיבה ברחוב גמליאל טען ראש המועצה כי אישור השימוש במבנה הציבורי, ניתן לבחורי הישיבה שלא על דעתו והורה לאנשיו לסגור את המבנה ולהחליף את המנעול. לאחר שפורסמה באתר כיכר השבת תמונתו של מלמד יחד עם האברכים במבנה הישיבה ברחוב גמליאל, נראה שלכאורה היה זה מלמד מי שנתן את המפתח לבחורי הישיבה.


בדוק גם...

תאונת גמל

תאונה חריגה הבוקר. שניים נפצעו לאחר שגמל עליו רכבו החל להשתולל בשעה 10:30 לערך הבוקר, …

שינוי גודל גופנים