דף הבית > חי מהשטח > גדרה בדיוק
המדויק

גדרה בדיוק

ממצאי חקירה יסודית בארכיון ‘גדרה היום’ חושף נתון מעניין לגבי העיתונות המקומית בגדרה

גדרה בדיוק. לפני שבועות מספר שיתפנו אתכם בהחלטת בית המשפט האזורי בלוד אשר פסל על הסף את טענות התביעה מטעם המועצה המקומית גדרה כנגד מערכת ‘גדרה היום’, טענות שהתבססו לכאורה על ממצאי חקירה סמויה של חברת חקירות פרטית אשר הופעלה מכספי המועצה לבלוש אחר עורכי ‘גדרה היום’.

מדויק או לא מדויק?

בשולי ההליך המשפטי התבררה עובדה שידועה לנו במערכת מאז ומעולם ועלתה על שולחן הדיונים של בית המשפט על רקע טענות התביעה שהופרכו בכתב ההגנה.

בכתב התביעה כנגד העיתון הצביעה המועצה המקומית על ארבעה מקרים בהם לטענתה הפרסומים בעיתון לא היו מדויקים, ארבעה מקרים מתוך כ-3,300 ידיעות ב’גדרה היום’ בהיו באויר בעת התביעה.

חברת חקירות פרטית כדי לחשוף מידע שידוע לכולם. על החקירה שהתנהלה כנגד מערכת גדרה היום

בדיוק – גדרה היום

אי הדיוקים לכאורה הציבור את המועצה עצמה במצב בעייתי אל מול ציבור קוראים אשר לא ידע להבדיל לטענתה בין פרסומי המועצה לבין פרסומי העיתון, כל זאת בעת שלא הצליחה המועצה לאתר את דרכי התקשורת למערכת העיתון כדי לבקש תיקון הטעויות.

בהליך המשפטי הובהר על הסף שהטענות על חוסר יכולת ליצור קשר עם מערכת העיתון חסרות כל בסיס.

אך עוד מעבר לכך, כל הטענות של המועצה לחוסר דיוקים של העיתון הובהרו בקלות כשגויות. התברר כי בכלל המקרים פרסומי העיתון היו מדויקים באופן מלא ותואמים את כלל המידע החשוף לציבור בעת הפרסום.

עוד הציג כתב ההגנה מקרים רבים בהם מערכת העיתון טרחה לקיים מעקב אחר ידיעות ולפרסם ידיעות המשך המעדכנות את הקוראים בדבר התפתחיות כאלה ואחרות בפרשות שונות כדי להבטיח את עדכניות הפרסומים.

המפורט, המקיף והמדויק ביותר

בזאת קיבלו קוראי ‘גדרה היום’ תיקוף נוסף למה שכל קורא כבר יודע מזמן – ‘גדרה היום’: המפורט, המקיף והמדויק ביותר המתעדכן כאן יום יום לשימושכם ובזכותכם.

רוצים להבטיח שלא תפספסו את ידיעות ‘גדרה היום’? הצטרפו לקבוצת הוואטספ שלנו:

איך לא ידעתי הצטרפות לקבוצת העדכונים

רוצים לעדכן אותנו בידיעה שתושבי גדרה חשוב שיכירו? כתבו לנו בכל אחד מדרכי התקשורת למערכת:

צרו קשר

 

זכויות יוצרים

בדוק גם...

שגיב פרידמן מגיע לסיור

מופע בנרגילה

מופע הסטנדאפ של שגיב פרידמן ייערך ב CAESAR נרגילה בר בגדרה שגיב פרידמן מגיע לגדרה. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שינוי גודל גופנים