דף הבית > קהילה > בריחה אל העבר
בריחה אל העבר

בריחה אל העבר

גם השנה, אתגר ‘בריחה אל העבר’ למשפחות מוצע ב-7 נקודות ברחבי המדינה, כולל בגדרה

בשנה שעברה השיקה רשת משחקי הטאבלטים ‘בריחה אל העבר’ בשיתוף עם מוזיאון גדרה את המשחק גם ברחבי רחובות המושבה הותיקים. המשתתפים ניסו לפתור רמזים שונים שהובילו אותם מנקודה היסטורית אחת לאחרת.

המשחק, מיועד בעיקר למשפחות, ומתאים לכל קבוצה שמהווה קפסולת קורונה בפני עצמה. המשחק משוחק ב-7 ערים ויישובים ברחבי הארץ ובינהם בגדרה שבה מצאו מארגני המשחק ערך היסטורי נרחב המאפשר לקיים את המשחק בין הנקודות הקיימות גם היום ולהרגיש מעט מרוח העלייה הראשונה.

בחול המועד סוכות יפעל המשחק במספר נקודות במדינה כגון צפת, זיכרון יעקב, בית שאן, גדרה והרובע היהודי בירושלים.

בריחה אל העבר

לרשותכם טאבלט ומפה עתיקה בלבד

‘בריחה אל העבר’ הינו חדר בריחה אינטראקטיבי היוצא מגבולות החדרים הסגורים ופורץ אל רחבי ארץ ישראל. במשחק יצטרכו המשתתפים בעזרת טאבלטים ומפה עתיקה להתקדם באתרי המורשת, לפענח חידות ואתגרים שונים, ותוך לימוד וחוויה להצליח לפענח את הקוד שיפתח להם את התיבה האבודה, פתיחת דלתות אל העבר באמצעות קוד סתרים, משימות ODT קבוצתיות, משחקי חשיבה על מסכי מגע ועוד הפתעות.

המנסים לברוח אל העבר יעברו בין מגוון מוקדים הוסטוריים בגדרה לאורך רחוב הביל”ויים ובסביבתו. דרך אתרי המורשת, כולל אלו ששופצו לאחרונה, יחוו את סיפורי תחילת דרכה של אחת המושבות הראשונות בארץ.

“מי שמחפש אתגר מחשבתי, יחד עם ערך היסטורי וחיבור למורשת, וחוויה טכנולוגית ייחודית ימצא את מבוקשו במשחק ‘בריחה אל העבר’ ברחבי הארץ”, אומר אביטל סלע, מנהל התוכן של המשחק, “זוהי הזדמנות נפלאה לצאת כל המשפחה בחול המועד סוכות לאתרי מורשת בשטח פתוח עם המשפחה הגרעינית ולהנות מארץ היפה שלנו בשילוב טכנולוגיה מעולה ומשחק חווייתי שבנינו”.

לפרטים ולהזמנת המשחק – לחצו ממש כאן.

הצעות לפעילויות נוספות במהלך חול המועד סוכות – ממש כאן.

איך לא ידעתי הצטרפות לקבוצת העדכונים

בדוק גם...

הפסקנו להתחסן

עם דעיכת התחלואה ומספר החולים והמבודדים, דעיכה דרמטית במספר המתחסנים בקרב תושבי גדרה הפסקנו להתחסן. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שינוי גודל גופנים