דף הבית > תשתיות > אאורה גדרה
מגדלי יובל גד

אאורה גדרה

חברת אאורה נבחרה לבצע את פרויקט פינוי בינוי במתחם יובל גד בגדרה

אאורה גדרה. התקדמות בפרויקט פינוי בינוי בגדרה.

חברת אאורה, חברת הבניה המחדשת את מרקם החיים בישראל כבר למעלה מ-15 שנים, ונבחרה למובילת ההתחדשות העירונית בישראל ב-7 השנים האחרונות ברציפות, נבחרה לבצע גם את פרויקט ההתחדשות העירונית בגדרה.

בפרויקט ברחוב ויצמן, בצמוד למגרש הכדורגל המרכזי של המושבה, ייבנו 130 דירות במקום 25 קיימות ו-10 חנויות, וכן שטחי מסחר ומבני ציבור.

130 יחידות דיור חדשות ייבנו במקום מתחם יובל גד המתיישן

אאורה כי היא נבחרה על ידי בעלי הזכויות לביצוע פרויקט התחדשות עירונית ברחוב ויצמן 12,14,16 בגדרה, במסגרתו צפויות להיהרס 25 יח”ד קיימות ו-10 חנויות קיימות נוספות, ותחתן החברה צופה הקמה של כ-130 יח”ד חדשות, וכן שטחי מסחר, ומבני ציבור. הערכות החברה כאמור מבוססות בין היתר על בדיקות תכנוניות פנימיות ובדיקות יועצים מקצועיים, ובהתאם לתקן שמאי 21 ובכפוף לאישור תוכנית מפורטת למתחם.

החברה הודיעה עם בחירתה של החברה על ידי הדיירים היא תנהל מו”מ להגיע להסכם מלא ולאחריו תתחיל להחתים את הדיירים הוותיקים על הסכם פינוי בינוי . במקביל, בכוונת החברה לקדם תוכנית מפורטת למתחמים, ולפעול להכרזתם כ”מתחם פינוי-בינוי” ב”מסלול מיסוי” בהתאם להוראות חוק הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית, וכן לפעול בהתאם לתנאים נוספים המקובלים בפרויקטי פינוי-בינוי.

לא ברור האם התכנית הצטמצמה ביחס לעבר שכן בעבר התפרסם כי בפרויקט ייבנו 264 יחידות דיור ולא 130.

עוד שכונה בדרך יובל גד

פינוי בינוי. ההדמייה של השכונה המיועדת
זכויות יוצרים
המספר האדום

בדוק גם...

פריצת דרך מנטלית

מרכז הצעירים בגדרה עם סדנת אימון מנטלי מעשי פריצת דרך מנטלית. מרכז הצעירים גדרה יקיים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שינוי גודל גופנים