דף הבית > חי מהשטח > 3 ימים בברצלונה על חשבון התושב

3 ימים בברצלונה על חשבון התושב

תושבי גדרה יממנו 800 אירו ממחיר השתתפות כל חבר מועצה שירצה להשתתף בכנס ‘ערים חכמות’ השנתי בברצלונה

האם נמצאה התשובה ליוקר הארנונה?

אם לשפוט על פי הכוונה של המועצה לסבסד בסך 800 אירו כל חבר מועצה שיחפוץ להצטרף למשלחת כנס ‘ערים חכמות’ בברצלונה, הרי בוודאי נמצא מקור מימון למועצה שמוחק את גירעונות הענק ומוותר על הכוונה להעלות את הארנונה בשיעור חד, אחרת אין סיכוי שבאמת מועצת מושבת גדרה מתכוונת להוציא סכומים אלו על השתתפות בכנס האמור.

800 אירו סבסוד לכל חבר מועצה. מתוך אתר הכנס בבצלונה

“במקום להרחיק עד לברצלונה שיקפצו למזכרת בתיה או נס ציונה”

לפני שנים ספורות השתתף ראש המועצה בראש משלחת מכובדת של נציגי המועצה באחד הכנסים הקודמים שהתקיימו בעיר הקטלונית האטרקטיבית. עם זאת, על רקע הרעיונות והחידושים עליהם נחשפה המשלחת לא נרשמה במושבה התפתחות משמעותית כלשהיא לכיוון ‘מושבה חכמה’.

“מצד אחד מסבירים לנו שהמועצה בגירעונות ענק ולכן חייבים להעלות מיסים, ומצד שני מוציאים כאן בלי למצמץ מאות אלפי שקלים על הופעה חד פעמית של עדן בן זקן ועשרות אלפי שקלים על נסיעה לברצלונה.” אומר לנו אחד התושבים ששמע על התכנית “במקום להרחיק עד לברצלונה כדי לשמוע על ה’מילה האחרונה’ בתחום ערים חכמות, הייתי ממליץ למועצה שלנו לקפוץ לגן יבנה, מזכרת בתיה או נס ציונה כדי ללמוד איך מנהלים מושבה ישראלית חכמה. זה הרבה יותר רלוונטי והרבה יותר זול.”

טרם נסגרה רשימת המשתתפים בכנס המתוכנן. המשתתפים שייהנו מסבסוד הנסיעה על חשבון תשלומי הארנונה של התושבים בוודאי יוכלו להסביר בנקל מדוע הנסיעה לברצלונה היא הכרחית לטובת היישוב.

איך לא ידעתי הצטרפות לקבוצת העדכונים

בדוק גם...

בית החולים קפלן

עליה במאושפזי הקורונה

בבית החולים קפלן מודאגים מהעלייה העקבית בהיקף חולי הקורונה המאושפזים במחלקה הייעודית מאושפזי קורונה בקפלן …

שינוי גודל גופנים