דף הבית > קורונה > 23 נקודות חשיפה לחולים מאומתים
כל נקודות החשיפה

23 נקודות חשיפה לחולים מאומתים

ריבוי החולים בקורונה במושבה מביא לריבוי מקרים המדווחים למשרד הבריאות באירועי חשיפה לחולים מאומתים

אירועי חשיפה רבים בגדרה. התחלואה בנרחבת בקורונה מביאה עימה גם ריבוי מקרים בהם חולים מאומתים המגלים שהם מאומתים רק בחלוף מספר ימים מרגע ההדבקה מדווחים למשרד הבריאות על נקודות ציבוריות בהם שהו לאורך תקופת המחלה.

למרות שהציבור כבר פיתח אדישות רבתית למקרים מסוג זה, מנגנון החקירות האפדימיולוגיות ממשיך ומנסה לפענח את כל נקודות החשיפה ולדווח אותן לציבור דרך אתר משרד הבריאות.

קודם לתקופת החיסונים, הבאנו כאן על ידי עבודה מאומצת של צוות גדרה היום את מפת נקודות החשיפה המלאה של המושבה בה עדכנו במהלך הגלים הקודמים את אירועי החשיפה ברמה היומית כדי להנגיש לציבור את המידע.

מפת הקורונה של המושבה בגלים הקודמים

המפה מיותרת. המידע באתר המשרד בדבר אירועי חשיפה ממשיך להתעדכן

כעת המידע האמור הקיים באתר המשרד הוא חלקי ביותר מאחר וקיימות נקודות רבות נוספות של חשיפה לחולים מאומתים ולמעשה ברמת התחלואה הקיימת, בכל מפגש עם תושבים נוספים יש פוטנציאל גבוה לחשיפה לחולים מאומתים, גם כאלה שהם מחוסנים-שחוקים וטרם התחסנו בחיסון השלישי. בשל כך מפת הקורונה של המושבה נסגרה ולא מעודכנת בנתוני אירועי החשיפה הנוספים למאגר המידע של המשרד ברמה היומית.

עם זאת, המידע ממשיך להתעדכן ומשרד הבריאות מפרט 23 נקודות חשיפה בגדרה במהלך השבועיים שקדמו לתאריך 25/8. הנקודות כוללות מרכזי קניות, אולמות אירועיפ, משרדי מועצה ואפילו את מלון ליר, המלון היחיד בגדרה.

לא ברור עד מתי תמשכנה החקירות האפדימיולוגיות אך יש להניח שנקודות נוספות ימשיכו להתווסף לדיווחי המשרד גם בהמשך.

23 נקודות חשיפה

נקודות החשיפה בשבועיים האחרונים בגדרה. מתוך אתר משרד הבריאות

 

 

 

 

זכויות יוצרים
גדרה היום עיתונות חופשית

בדוק גם...

שוק האיכרים

שוק האיכרים

ביום שישי הקרוב – שוק איכרים ביער המאכל שוק האיכרים. ביום שישי הקרוב, יפתח שוק …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שינוי גודל גופנים