דף הבית > קהילה > נוער > תש”ף אש במכבי צעיר

תש”ף אש במכבי צעיר

רגע לפני ראש השנה, פתחו בהפקה מושקעת חניכי סניף מכבי צעיר בגדרה את שנת הפעילות החדשה

בפני קהל של מאות הורים ותושבים, קיבלו אתמול חניכי ובוגרי סניף מכבי צעיר בגדרה את השכבה החדשה, שכבת ג’, ובה כ-170 חניכים חדשים אל הסניף בטקס אש מרשים.

כבר 82 שנים מכבי צעיר היא תנועת הנוער המובילה בגדרה. גם את שנת הפעילות החדשה פתחו בסניף באופן שלא מותיר ספק שגם השנה צפויה שנת פעילות מעצימה במכבי.

170 חניכים חדשים. חניכי שכבת ג’ עולים על מגרש המסדרים של מכבי צעיר

על מגרש מכבי, מגרש הגורן, עלו כלל חניכי הסניף הותיק וסניף החלוץ. חניכי שכבת ג’ צעדו נרגשים אל מגרש המסדרים עטורים בגלימות צבעוניות והצטרפו אל כלל החניכים לשירה מרגשת של המנון התנועה.

על הבמה עלו שורת מברכים ובהם גם האחים עפרי ואילי חבר, בוגרת משכבת יב’ מחד וחניך שכבה ג’ מאידך אשר המחישו מהו ‘דור המשך’ במכבי צעיר.

‘דור המשך’ – אילי ועפרי חבר על הבמה

ראשונים בסדר העדיפות

ראש המועצה הפתיע על הבמה כאשר עדכן את הקהל בסדר העדיפות למבני תנועת נוער בתכנון. לדבריו, מכבי צעיר נמצאת בסדר עדיפות ראשון למבנה נוסף באזור גדרה הצעירה, לפני הנוער העובד והלומד אשר יצאו בעצומה ציבורית לתמיכה בהקצאת מבנה לתנועתם ולפני תנועת הצופים אשר הוקצו לה עד כה מבנים טרומים בלתי מספקים עד כה.

כתובת אש זה רק חימום

שיא הערב הגיע לאחר תרגילי הסדר של שכבת ח’ כאשר הודלקו אחד אחרי השני מבני האש. אם בעבר נהוג היה להעלות באש כתובות אש היום כתובות האש הם רק החימום לקראת המבנים הדינמיים המושקעים בינהם ‘המריונטה’ שהחלה להתהלך לאחר שהובערה, המטוס המסתובב, הנחש שהתרומם לצליל החליל, וצמד הדרקון והטווס המרשימים.

שתהיה שנת פעילות משובחת לחניכי מכבי תנועות הנוער כולם.


בדוק גם...

גמליאל לא תועמד לדין פלילי

למרות שהודתה בהפרת תקנות הקורונה – השרה לא תועמד לדין פלילי בפרשת טבריה היועמ”ש מנדלבליט …

שינוי גודל גופנים