דף הבית > חי מהשטח > תקיפת שוטרים בגדרה

תקיפת שוטרים בגדרה

ארבעה חשודים נעצרו בחשד לתקיפת שוטרים וגרימת נזק לניידת משטרה

לפנות בוקר התקבלו במשטרת ישראל מספר דיווחים מתושבים בגדרה, על רעש חריג ברחוב שפירא.

עכבר המושבה באנר

התכנסות אסורה

כוח משטרה שהגיע אל המקום, איתר בדירה מספר צעירים כשהם שותים אלכוהול ולטענתם חגגו יום הולדת, השוטרים הפסיקו את הרעש, הסבירו למשתתפים כי מדובר בהתכנסות אסורה בהתאם לצו בריאות העם ופיזרו אותם מהמקום.

אולי יעניין אותך גם:

מקדימה את בני ברק – גדרה בעשרת היישובים בהם קצב ההכפלה השבועי הגבוה ביותר

תיכון בגין נלחם בקורונה – התיכון רתם את מגמת הטכנולוגיה לייצור מסיכות מגן

‘עלה קרב’ – מעון מוריה נאבק בהתפשטות המגיפה. 28 אירועי חשיפה שונים לנגיף הקורונה בתוך המעון

גדרה מתקשטת – תושבי גדרה מדגללים את החצרות והמרפסות

 

השוטר פונה לטיפול רפואי

זמן קצר לאחר מכן התקבלו דיווחים נוספים על רעש בשכונה, השוטרים הבחינו כי מדובר בצעירים אותם פיזרו לפני כן מהדירה. השוטרים שפכו את האלכוהול וביקשו לרשום למשתתפים קנסות בגין הקמת רעש ויציאה למרחב הציבורי בניגוד לתקנות לשעת חירום. אחד החשודים סירב לבקשת השוטרים להזדהות והם נאלצו לעצור אותו. בתגובה החלו חבריו להתפרע ולתקוף את השוטרים וליידות לעברם אבנים, כתוצאה מכך נפצע אחד השוטרים בראשו והוא פונה לטיפול בבית החולים קפלן, החשודים ניפצו את חלון הניידת ואת השמשה הקדמית וגרמו נזק רב לניידת.

כוחות משטרה שהגיעו למקום עצרו חשוד בן 28 במעורבות באירוע, הבוקר נעצרו שלושה חשודים נוספים והם נלקחו לחקירה בתחנת המשטרה ביבנה.

פונה לטיפול רפואי. הניידת המנופצת מהתקרית הלילה בגדרה

“שכונה לא צריכה להתנצל על אלימות של אינדיבידואליים מקרבה”

אבי דנקו, ממנהיגי קהילת יוצאי אתיופיה ביישוב, יצא כנגד התגובות המכלילות שמיהרו לעלות ברשת החברתית כנגד השכונה והקהילה ביישוב. “שכונה/עדה שלמה אינה הולכת להתנצל על אלימות של אינדיבדואלים מקרבה. כמו שאין לה ציפייה שישוב שלם יתנצל על כמות הרפש המילולי שנשפך מהמקלדות של אינדיבידואלים ביישוב.

האחריות על מיצוי הדין עם האחראים על האירוע נתונה לגורמי האכיפה ואין לי ספק שכך יהיה אבל ראבק אולי תשתחררו מהכללה של עדה/שכונה שלמה?”

“עדה שלמה לא צריכה להתנצל על אלימות של אינדיבידואלים בקרבה”. אבי דנקו

בידוד מתסיס

נראה שהשבועות המתמשכים בבידוד וההגבלות השונות המוטלות חדשות לבקרים על הציבור על ידי הנהגת המדינה ללא דוגמא אישית מתאימה בצידה מתחיל לתת את אותותיו.

עם תמונת המצב הבריאות המשתפרת לצד המשך ההגבלות על התכנסויות חברתיות, במשטרה קיים חשש כי אירועים מסוג זה ילכו ויתרבו גם אם לא בחומרה שכזו. יש להניח כי יהיו עוד מקרים בהם אזרחים, לא רק צעירים, יתעקשו על מפגשים חברתיים שמבחינתם הופכים לחשובים לא פחות מהשמירה על הבידוד לטובת בריאות הציבור.

צילום: דוברות המשטרה
איך לא ידעתי הצטרפות לקבוצת העדכונים

בדוק גם...

אירוע פתיחת מרכז עסקים ביבנה

מרכז השירות לקידום עסקים

נפתח מרכז השירות האזורי לקידום רישוי העסקים, לפיתוח והעצמה בתי עסקים מרכז השירות לבעלי עסקים. …

שינוי גודל גופנים