דף הבית > ישיבות מועצה > תמיכה מתחת לקו האדום

תמיכה מתחת לקו האדום

חלוקת כספי התמיכות של המועצה בעמותות הספורט תאושר בישיבת מליאת המועצה הקרובה. תמיכה שמגיעה מאוחר מידי לקבוצת הכדורגל הבכירה של גדרה אשר מדשדשת במקום האחרון, עמוק מתחת לקו האדום, בליגה ב’

העונה החלה בתקווה גדולה לאוהדי הפועל גדרה לאחר שהתברגו לראשונה מזה שנים ארוכות לליגה ב’. הקבוצה התברגה לליגה ב’ לאחר שסיימה במקום השני את ליגה ג’ בעונה הקודמת אך נכנסה לליגה ב’ לאחר שהפועל ירושלים התפרקה וחדלה כל פעילות.

העונה החלה בתוצאות חלשות מאוד, מה שהביא את הנהלת הקבוצה להחליף את המאמן ולהביא למועדון את חנן פדידה, אשר הגיע בתקווה לאושש את המועדון ממצבו הקשה בליגה. פדידה הצליח לדבוק בתפקיד חודשים ספורים בלבד לפני שהרים ידיים ונטש את המועדון המדשדש במקום האחרון בליגה.

מעבר לקשיים המקצועיים גם העברת הבעלות על המועדון אשר התבצעה במהלך העונה כנראה ולא הוסיפה יציבות לקבוצה המתקשה בליגה ב’.

5 נקודות לאחר 23 מחזורים. טבלת ליגה ב’ דרום

צמצום עמוק בתמיכה בעמותות הספורט ביחס לתכנון

עם הקשיים הרבים יכלה הקבוצה להתמודד טוב יותר עם היתה מקבלת תמיכה כלכלית רחבה ומקדמת יותר מהמועצה המקומית אך המועצה, אשר תקצבה את התמיכות בעמותות הספורט בהיקף 360,000 ₪ במקור קיצצה את התכנית והחליטה לתמוך בכלל העמותות הזכאיות לתמיכה ציבורית בהיקף כולל של 230,000 ₪ בלבד.

העמותה המנהלת את עירוני גדרה אמנם צפויה לזכות לנתח הגדול ביותר מתוך כספי התמיכות שחלוקת צפויה לתיקוף בישיבת מליאת המועצה הקרובה אך סכום זה מגיעה, עבור קבוצת הבוגרים המדשדשת בליגה ב’ עם 5 נקודות בלבד לאחר 23 מחזורים, מאוחר מידי. הקבוצה צפויה לרדת בתום העונה בחזרה לליגה ג’.

מעט מידי. מאוחר מידי. חלוקת כספי התמיכות בעמותות הספורט בגדרה לשנת 2019 כפי שתעלה להצבעת מליאת המועצה השבוע.

 

איך לא ידעתי הצטרפות לקבוצת העדכונים

בדוק גם...

בדיקות קוורנה בגדרה

בדיקות PCR בגדרה

מתחם בדיקות PCR ייפתח גם השבוע בגדרה בדיקות בגדרה. לאחר שלא נפתח מתחם שכזה למעלה …

שינוי גודל גופנים