דף הבית > דעות > תיק לכל תלמיד

תיק לכל תלמיד

שיתוף פעולה מוצלח בין שתי יוזמות חברתיות, לא יכל להשאיר אותנו אדישים לטוב לבם של תושבים ובעלי עסקים מקומיים, אשר תרמו תיקים לתלמידים העולים לכיתה א’

מוזמנים להצטרף בקליק לקבוצה ולהיות תמיד הראשונים לדעת!

בתאריך 2.7 יתקיים בתיכון רמון יריד חזרה לבית הספר בשיתוף פעולה עם “קבוצת הרכישה לציוד חזרה לבית הספר”, שיזם והקים עוזי ריעני, יזם חברתי מגבעתיים.

קבוצת הרכישה יצרה כוח קנייה חזק וזכתה להצלחה רבה בשנים האחרונות בירידים ברחבי הארץ. הקבוצה בוחנת הצעות מחיר של ספקים רבים ובוחרת בספק האטרקטיבי ביותר. מדובר על הנחה משמעותית של עשרות אחוזים עבור ציוד איכותי וממותג.

זאת השנה השנייה בה מתקיים היריד ביוזמת הנהגת ההורים המוסדית שיזמה את קיומו לאחר בדיקה מקיפה ומעמיקה של האפשרויות הקיימות בתחום.

ליוזמה החברתית הזו הצטרפו חברי דף הפייסבוק “תושבים למען תושבים”, במטרה לגייס כספים לרכישת תיקי גב לילדים ממשפחות נזקקות, העולים לכיתה א’ ביישוב.

מנתוני מחלקת הרווחה עולה כי מדובר בכ-60 ילדים העולים לכיתה א’ ובנוסף 100 תלמידים בכיתות בוגרות.

עלות תיק אורתופדי לתלמיד במסגרת שילוב היוזמות הוא כ-150 ש”ח. ניתן לתרום אצל אנשי הקשר הרשומים בפוסט בדף הקבוצה, או בחנות “קרנוקה” לאורך כל שעות היום.

ההתגייסות בשיאה, עד כה נתרמו כ 40 תיקים על ידי בעלי עסקים מקומיים, וקהילת תושבי גדרה שהפרויקט נגע ללבם. מארגני המבצע מצפים להגיע ליעד ולספק תיק לכל ילד לשנת הלימודים הקרובה.

דף הפייסבוק תושבים למען תושבים.

יריד חזרה לבית הספר גדרה.

 

בדוק גם...

ערב התרמה למשפחת טקה

נציגי קהילת גדרה צפויים היום להשתתף בערב התרמה ארצי שייערך לסיוע למשפחת סלומון טקה, ברחובות …

שינוי גודל גופנים