דף הבית > פוליטיקה > שינויים בכוורת

שינויים בכוורת

אחרי מינוי ממלא מקום חדש ומרכזת לסניף הליכוד, מינוי חדש גם לתפקיד מנהל סיעתו של ראש המועצה במועצת גדרה

ראש המועצה גמליאל ממשיך גם בימים אלו בשורת מינויים של מקורביו לתפקידי מפתח על מנת לייצר יציבות בסביבתו הקרובה.

לאחר שהתפטרותו המפתיע של סגנו הותיק דני דורון, הותירה את גמליאל ללא אף אחד מחברי המועצה שפעלו לצידו עד לבחירות האחרונות הצליח ראש המועצה לאושש את הקואליציה שלו עם צרופה מחדש של סיעת גשר, סיעתו של שלום אזרד אשר מונה בהתאמה לסגנו וממלא מקומו של יו”ר המועצה והביא ליציבות הקואליציה הרחבה המונה כיום 10 מתוך 15 חברי המועצה.

במסגרת קמפיין הליכוד האחרון הודיע ראש המועצה, המשמש גם כיו”ר סניף הליכוד גם על מינוי מרכזת חדשה לפעילות הסניף. לתפקיד נכנסה עו”ד הילה מלמד, ביתו של מקורבו ועובד המועצה הותיק אמנון מלמד.

התפטרויות בצמרת

בתוך כך נרשמות באחרונה התפטרויות נוספות בקרב המעגל הקרוב של ראש המועצה גמליאל. לפני שבועות אחדים התפטר עוזרו הקרוב של גמליאל יותם נחום ועבר לעבוד במגזר הפרטי במושבה. רינה קליר, מי שהיתה יד ימינו של גמליאל לאורך שנים ארוכות, הודיעה גם כן על התפטרות מתפקיד מנהלת המוקד היישובי.

מתפטרים ומתמנים. ראש המועצה גמליאל

מחבר מועצה באופוזיציה למנהל סיעה

היום הודיע ראש המועצה על מינוי חדש. זיו ווינברג, ווינברג נבחר בעצמו לחברות במועצה כמספר 2 במפלגתו של שלום אזרד בבחירות האחרונות אך פרש בסמוך לכינונה של המועצה החדשה מסיבות שטרם הובררו לציבור. ווינברג שכיהן זמן קצר ביותר כחבר מועצה באופוזיציה, מונה על ידי גמליאל למנהל סיעתו, סיעת ‘בונים עתיד’ המונה כיום 4 חברים.

גם מרכז אופק התחדש באחרונה במנהלת חדשה לתחום התרבות במושבה. לתפקיד נכנסה יפעת לוז, תושבת גדרה ואשתו של שימי לוז, פעיל ציבורי ותיק ומי שפעל במסגרת הקמפיין האחרון לבחירתו של ראש המועצה. לוז ניהלה בשנים האחרונות כעצמאית את “משאלות”- א.ש.א הפקות ועסקה בהנחיית קבוצות והעלאת הצגות לאירועים ולמוסדות.

תמונת הכתבה מתוך כרזת הבחירות של מפלגת גשר בבחירות האחרונות

בדוק גם...

המבצע לבלימת הגל השלישי

מאות רבות של בדיקות קורונה נערכו אתמול במתחם הבדיקות הפתוח שהוקם לקראת החזרה לבתי הספר …

שינוי גודל גופנים