דף הבית > חי מהשטח > שולמן עולה לירושלים

שולמן עולה לירושלים

עצמאיים תושבי גדרה צפויים להצטרף למחאת העצמאיים המתוכננת ביום שני בירושלים כנגד משיכת הרגליים במתן פתרונות כלכליים לעסקים הקטנים והבינוניים למשבר הקורונה

נגיף הקורונה כבר גרם לפטירתם של אלפים בעולם אבל בישראל עוד נאבקים לשמור את שיעור הנפטרים נמוך ולהצליח למגר את הנגיף במישור הבריאותי. לצד שיעור הנפטרים הנמוך במדינה שיעור העסקים שספגו מכה כלכלית קטלנית מוערך כגבוה הרבה יותר.

בתחילת השבוע עתרו מספר עצמאיים באמצעיות משרד עו”ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס ועמית גרוס לבג”צ כנגד המדינה בבקשה להורות למדינה להפעיל בדחיפות את מנגנון הפיצויים הקיים בחוק מס רכוש, כפי שזה מופעל בשעת מלחמה וליתן לעסקים ועצמאיים בישראל, אשר פעילותם נפגעה עקב הנחיות המדינה לנוכח מגפת הקורונה – פיצוי כספי בשווי אבדן ההכנסות שנגרם להם וזאת עד לחלוף המגפה.

גם התארגנות העצמאיים המכונה ‘אני שולמן’ לא יושבת בשקט. ביום שני השבוע מתכננים ביוזמת שולמן לעלות לירושלים ולדרוש את מה שמבחינתם חיוני לשרידותם, סיוע כלכלי משמעותי מהמדינה שהחליטה לסגור את המשק ולא יכולה להשאיר את העצמאיים ללא כל פתרון כלכלי סביר.

בפוסט שהעלו בקבוצת ‘אני שולמן’ נכתב באופן מיליטננטי:

מ-ל-ח-מ-ה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הממשלה עוד לא הודיעה מה יהיה היקף הסיוע לעצמאים

לא נשב יותר מנגד!

לא נוכל יותר לשתוק, כשמדי יום, אלפי עצמאים ועסקים קטנים ממשיכים לקרוס!

ביום שני הקרוב נצא בשיירה לירושלים להסביר להם ששולמן לא לבד!

לא נאפשר ברז, שמזרים כסף רק למגזר אחד!

שיהיה ברור: אם לא נקבל סיוע משמעותי, לא יהיה גם לשכירים איפה לעבוד.

בואו להילחם איתנו על הבית ועל העתיד שלנו, של הילדים שלנו ושל המדינה כולה!

שולמן לא לבד!

יחד נעשה ויחד נצליח”

הפגנה במסגרת תקנות הקורונה

העצמאיים מתכננים לנצל את הסעיף בתקנות הקורונה המורה בבירור כי מותרת יציאה מהבית לצרכי הפגנות. על פי הפרסום מטעמם ההפגנה קיבלה את רישוי המשטרה. עם זאת, צפויים להיחשף לשיירה מתל אביב לירושלים הרבה פחות אנשים מאשר היו נחשפים בימים כתיקונם בשל הסגר המותיר את מרבית הישראלים בביתם.

עד 2 עצמאיים בכל רכב. הפגנה במסגרת מגבלות הקורונה

בדוק גם...

חבר המועצה חדש בגדרה – עו”ד מטקו אבי דנקו

החלפת גברי בנציגות תנועת הגדרתים במועצה – אבי דנקו יחליף את זוהר גוילי 5 חברי …

שינוי גודל גופנים