שוב ירוקה

שבועיים לאחר מקרה החשיפה האחרון בגדרה, מפת אירועי החשיפה לקורונה חזרה להיות ירוקה. לא נרשמו אירועי הדבקה בנקודות החשיפה

הציות לכללי הניקיון והמסיכות עובדים!

למרות שישה אירועי חשיפה בהם נחשפו תושבי גדרה ב-6 נקודות שונות במהלך תחילת שבוע שעבר לחולה מאומתת, לא נרשמו דיווחים על חולים נוספים כתוצאה מאירועי החשיפה הללו.

14 יום לאחר אירוע החשיפה האחרון ביום שני שעבר חזרה מפת הקורונה של המושבה להיות ירוקה.

טעות בכתובת

בתוך כך, בשל טעות של משרד הבריאות, נקודת החשיפה שהתרחשה בסניף קופת מאוחדת במרכז המושבה דווחה בסניף טיפת חלב הסמוך וגרמה לדאגה מיותרת בקרב המבקרים בסניף זה בעוד המבקרים בסניף מאוחדת לא היו מודעים כלל לפוטנציאל החשיפה לחולה. לאור דיווח של דוברות קופת החולים ל’גדרה היום’ תוקנה הדיווח.

ללא אירועי חשיפה. סניף טיפת חלב במרכז גוזלן במושבה.

האם תושק מפת קורונה רשמית של מועצת גדרה?

בשל חוסר העדכניות מתמשך של המפה הרשמית של משרד הבריאות ובשל הטעויות המדווחות מעת לעת בגינו הגישה סיעת הגדרתים בימים האחרונים הצעה להסדיר את הדיווח לציבור תושבי גדרה בכלי מונגש ועדכני פורמלי שיתוחזק על ידי הרשות ויכיל את כל המידע המצטבר ברשות המקומית מגופי הבריאות ודיווחי התושבים.

בין אם תאומץ ההצעה ומפת עדכנית שכזו תושק ובין אם לאו, נראה שלעוד חודשים ארוכים נידרש כאזרחים לשמור על מודעות גבוהה לפוטנציאל החשיפה שלנו במקומות הציבוריים ביישוב לחולי קורונה על מנת למנוע את שרשראות ההדבק הפוטנציאליות.

המפה הירוקה. מפת הקורונה של גדרה העדכנית

המפה העדכנית

עד שתושק מפה רשמית, תושבים המעוניינים לברר פרטים על כל אחד מ-33 נקודות החשיפה שנרשמו עד כה ועשרות מקרי החשיפה מוזמנים לעיין במפת הקורונה של ‘גדרה היום’.

 

 

בדוק גם...

בישורת האחרונה

שבועיים לבחירות לכנסת ה-24 ויומיים לפרסום תוצאות משאל הבחירות הגדול. קמפיין הבחירות בגדרה מתעורר מעט …

שינוי גודל גופנים