דף הבית > קורונה > ראש העיר בבידוד

ראש העיר בבידוד

לאחר ששהה בסעודת פורים במחיצתו של תושב שאובחן ביממה האחרונה כחולה קורונה הודיע ראש העיר רחובות “נכנס לבידוד”

סכנת ההדבקות בנגיף הקורונה לא פוסחת על אף אחד. אחרי שראשי מדינות בעולם כבר נכנסו לבידוד ולאחר שבתום יום ההשבעה בכנסת השבוע נכנסו לבידוד שני שרים ושני חברי כנסת אשר שהו במחיצתם של חולי קורונה מאומתים ולאחר שהבוקר נודע כי גם שופט נדבק בנגיף הודיע הבוקר גם ראש העיר רחובות שייכנס לבידוד עצמי בשל חשיפה לחולה. נשקלת בדיקת קורונה לכל שרי הקבינט.

עכבר המושבה באנר

ראש העיר רחובות, רחמים מלול, פרסם הבוקר כי ייכנס לבידוד מאחר ששהה בסעודת פורים בשבוע שעבר שבה שהה במחיצתו של חולה קורונה. “בהתאם להנחיות משרד הבריאות, אמשיך לנהל את ענייני העיר יחד עם כל הצוות המקצועי”, אמר מלול.

גם ראש מועצת אשכול

במקביל, גם ראש מועצת אשכול שבעוטף עזה, גדי ירקוני, הודיע כי ייכנס לבידוד לאחר שנכח בכנס חקלאות בשבוע שעבר, שבו שהה גם חולה קורונה.

גם ראש עיריית ראשל”צ

זאת ועוד, גם ראש העיר ראשון לציון, רז קינסטליך וצמרת העירייה נכנסו לבידוד לאחר שנחשפו לשופט מוטי פירר שדן בעתירה של בני משפחות קשישים נגד פינויים ממתקן שהוחלט להסבו למתקן לחולי קורונה, ואובחן כנשא קורונה בעצמו.

ממשיך לעלות. עקומת היקף הנדבקים היומי והמצטבר במדינה בהתאם לנתוני משרד הבריאות

170 תושבים בבידוד

בגדרה עומד מספר המבודדים, נכון לפרסום אתמול על 170, מספר הצפוי לעלות גם הוא בשעות ובימים הקרובים לאור גילוי החולים בגדרה והמשך חזרתם ארצה של תושבים ששהו בחו”ל בעת התפרצות המגיפה העולמית.

 

 

איך לא ידעתי הצטרפות לקבוצת העדכונים

בדוק גם...

אירוע פתיחת מרכז עסקים ביבנה

מרכז השירות לקידום עסקים

נפתח מרכז השירות האזורי לקידום רישוי העסקים, לפיתוח והעצמה בתי עסקים מרכז השירות לבעלי עסקים. …

שינוי גודל גופנים