דף הבית > פוליטיקה > ראש המועצה אזרד

ראש המועצה אזרד

את תפקיד ראש המועצה בפועל ימלא השבוע ממלא מקומו של גמליאל – שלום אזרד

עד לפני מספר שבועות היתה סיעתו של שלום אזרד, סיעת גשר, סיעת אופוזיציה אשר הושארה בחוץ לאורך כל השנה האחרונה מאז הבחירות האחרונות לרשות המקומית, למרות שלאורך מערכת הבחירות האחרונות נחשב אזרד לשותפו הטבעי של גמליאל לקואליציה. היום יקבל לידיו אזרד את סמכויות ראש המועצה לראשונה כחלק מתפקידיו כממלא מקום ראש המועצה, מינוי עליו הוחלט במסגרת הסכם ההצטרפות הטרי של סיעת גשר לקואליציית גמליאל.

ראש המועצה יוביל המשלחת, אזרד יוביל את היישוב

אחרי שבהעדרות הקודמת מונה לתפקיד סגן ראש המועצה תנעמי, סמכויות ראש המועצה יועברו הפעם לאזרד בשל העדרותו של גמליאל לטובת השתתפות בכנס ערים חכמות בברצלונה. גמליאל צפוי להוביל את אחת המשלחות הגדולות ביותר ששולחות הרשויות המקומיות בארץ לכנס העולמי הנחשב.

ראש המועצה יוצא לעסוק בעתיד המושבה. אזרד מופקד על שגרת היום. לוגו כנס ערים חכמות.

כראש המועצה בפועל אמנם לא צפוי אזרד לקבל החלטות המשפיעות על היישוב לטווח הארוך אך בהחלט עשוי להידרש להחלטות משמעותיות לשגרת החיים במושבה. החלטות ראש המועצה, למשל, טלטלו אך זה בשבוע שעבר את מערכת החינוך היישובית ואיתה מאות הורים אשר שגרת יומם הוכתבה על ידי החלטות לגבי איזו שכבות לימוד ובאיזה בתי ספר יחזרו לשגרת לימודים תחת סבירות למטחי רקטות בהסלמה האחרונה, בשל העדר מרחב מיגון מספק בגנים ובבתי הספר.

 

בדוק גם...

חוזרים לעבודה

הרצאות בנושאי סיוע בחזרה לשוק העבודה לצעירים יתקיימו במרכז הצעירים של גדרה תקופת דמי האבטלה …

שינוי גודל גופנים