דף הבית > פוליטיקה > ראש בראש

ראש בראש

האם ראש הממשלה יגיע השבוע לגדרה להעניק את גביע ליגת א.י.פ.ל

שבועיים בדיוק לבחירות ונראה שאחת הזירות החמות ביותר בהם מתמודדות המפלגות הגדולות על קולות הנתפסים ברי השפעה היא בזירת קהילת יוצאי אתיופיה.

מצד מפלגת כחול לבן מנסים לאמוד את הנזקים שחולל למפלגה חבר הכנסת גדי יברקן עם המעבר שלו, שעות לפני סגירת הרשימות לכנסת ממפלגת כחול לבן לליכוד. המועמד לראשות הממשלה, בני גנץ, יקיים ביום שלישי הקרוב כנס הממוקד לקהילת יוצאי אתיופיה במגרש הביתי של יברקן, בשכונת קריית משה ברחובות.

קרדיט: עמוס בו גרשון, לע"מ.
לא מוותר על הקול של יוצאי אתיופיה. נתניהו

גנץ ונתניהו על הבמה באותה השעה, במרחק 10 דקות נסיעה?

ל’גדרה היום’ נודע כי במקביל, באותן השעות, מתכנן ראש הממשלה להגביר את הלחץ שלו על התומכים הפוטנציאלים בקרב הקהילה. לאחר ששריין את יברקן במקום ראלי בשורות הליכוד והעביר החלטת ממשלה להעלאת יהודי הפלשמורה מתכנן נתניהו להגיע למשחק הגמר של ליגת א.י.פ.ל, ליגת הכדורגל אתיופיה-ישראל, אשר יתקיים ביום שלישי במגרש הקטרגל של בית הספר רמון.

הפעם הקודמת שבה ביקר  גנץ בגדרה היתה במהלך הקמפיין לבחירות 2019 ב’ ביולי האחרון.

על הבמה. גנץ בביקור האחרון שלו בגדרה במסגרת קמפיין 2019

המבקר המתמיד

הפעם הקודמת שבה הגיע ראש הממשלה לגדרה היתה לפני פחות מחודשיים במסגרת ההתמודדות שלו לראשות הליכוד, התייצבות אשר הניבה תוצאות טובות מבחינתו עת מתפקדי הליכוד בגדרה הצביעו בעד המשך הובלתו את המפלגה בשיעורים גבוהים מאשר הממוצע הארצי.

במשחק הגמר תתמודד הקבוצה הביתית ‘נשרים גדרה’ אשר הגיעה בעונה הקודמת למקום השלישי והמכובד מול קבוצת ‘אמיגוס אשקלון’. האם ראש הממשלה יגיע להעניק את הגביע?

האם הגביע יוענק על ידי ראש הממשלה? כרזת הפרסום על המשחק ביון שלישי

בו זמנית. ההזמנה לכנס יוצאי אתיופיה ברחובות.

 

 

 

בדוק גם...

נופלים מחוץ לסטטיסטיקה

יותר ויותר מקרים טראגיים מתועדים של חולים אשר מגיעים מאוחר מידי לטיפול מציל חיים בבית …

שינוי גודל גופנים