דף הבית > קהילה > נוער > קרבות המכבים

קרבות המכבים

חוגי ואימוני הכדורסל של ‘מכבי הביל”ויים’ גדרה לא יתחדשו בשל מחלוקות מתמשכות על גובה דמי השימוש באולמות הספורט של המועצה המקומית

והפעם הנגיף אינו אשם.

בכל רחבי הארץ חוזרים באופן הדרגתי מועדוני הספורט לפעילות שגרתית בהתאם למגבלות הקורונה העדכניות. גם בגדרה חוזרים חוגי ריקוד וספורט שונים לפעילות. עם זאת הפעילות של אגודת מכבי ‘הביל”ויים גדרה’ עדיין מושבתת, זאת בשל מחלוקת כספית עם המועצה המקומית.

מאות מתאמנים והורים קיבלו בימים האחרונים הודעה מטעם אגודת ‘מכבי הביל”ויים גדרה’ בכדורסל, אגודה המקיימת לאורך השנה שגרת אימונים לעשרות קבוצות כדורסל לכל הגילים החל מתלמידי כיתות א’ ועד לקבוצות בוגרים. בהודעה עודכנו המתאמנים וההורים שהפעילות, שאמורה היתה להתחדש בימים הקרובים לאור הקלות הקורונה, לא תתחדש בשל ‘אי הסכמה בין האגודה לבין המועצה’.

חוב מצטבר

מבירור הפרטים עולה כי האגודה אינה משלמת את דמי השימוש במתקני הספורט שמעמידה לרשותה המועצה המקומית גדרה מזה מספר חודשים בשל מחלוקת על גובה התשלום החודשי שבאגודה טוענים שהוא גבוה מידי.

המחלוקת היא מחלוקת מתמשכת מזה מספר שנים שבעטיה מצטבר והולך, על פי רישומי המועצה, חוב של האגודה למועצה המקומית.

המחנה שלא חנה. מחנה הקיץ של האגודה שבוטל בשל הקורונה מעמיד את המצב הכספי של האגודה במצב בעייתי

היו”ר עבר צד, המחלוקת נותרה בעינה

לפני כשנה וחצי נכנס לתפקידו במועצה, סגן ראש המועצה סהר רווח, מי שכיהן בתפקידו הציבורי הקודם כיו”ר אגודת הכדורסל. מי שקיווה שכניסתו לתפקיד תצליח לגשר על המחלוקות בנושא ותביע להסדרת ההתקשרות בין האגודה למועצה התבדה, החוב המשיך לתפוח, המחלוקות המשיכו להתחדד וכעת מגיעות ל’פיצוץ’ מחודש – המועצה לא מאשרת את חידוש הפעילות של העמותה במתקני הספורט של גדרה.

בימים האחרונים אף שלחה המועצה מכתב בחתימת עו”ד המבהיר לאגודה את דרישות התשלום לכיסוי חובה למועצה, מה שמעביר את המחלוקת לפסים משפטיים.

ה’ריקוד האחרון’?

לא ברור האם הסיבוב הנוכחי של המחלוקת הוא בגדרה ‘הריקוד האחרון’ של הפרשה המתמשכת. באגודה עדיין משדרים אופטימיות ומקווים שהעניין יוסדר בימים הקרובים באופן שיאפשר את חידוש הפעילות.

בינתיים, מאות הילדים ובני הנוער אשר היו מושבתים מזה חודשיים מפעילות הספורט החברתית החביבה עליהם, ייאלצו להמשיך ולהמתין בעוד חבריהם ביישובים האחרים ויריבהם לליגות השונות חוזרים לאימונים ולכושר משחק.

איך לא ידעתי הצטרפות לקבוצת העדכונים

בדוק גם...

כשמיכאל פגש את יובי

נפגשים בבית הנשיא

מיכאל בן שיטרית ויובי תשומה כ”ץ נפגשו בבית הנשיא בערב לכבוד פורום 929, פורום לימוד …

שינוי גודל גופנים