דף הבית > קהילה > נוער > צופים חזרה לפעילות

צופים חזרה לפעילות

בתנועות הנוער כבר לא יכולים לחכות, אחרי כחודשיים ללא פעילות החלו בצופים לארגן את השבט לחזרה לפעילות מלאה

עבור כל בני הנוער תקופת הקורונה הביאה השבתה מכל פעילות מסגרת אליה היו מורגלים. עבור רבים מהם חסרה לא רק המסגרת היומיומית של בית הספר אלא בעיקר המסגרת של תנועת הנוער.

עכבר המושבה באנר

געגועים לשגרה

בשבט שחר , צופי גדרה, כבר לא יכולים לחכות.

עם תחילת החזרה לשגרת פעילות במדגרות הלימודים והקלת ההגבלות על התכנסויות החלו בשבט לארגן את מבנה וחצר השבט, אשר כאילו קפא מכל פעילות מיד לאחר הפורימון האחרון, ונערכים לחידוש הפעילות בשבועות הקרובים.

עדיין אין תאריך מוחלט לחזרה לפעילות, כפי שלא ידוע מתי יחזרו ללימודים בני הנוער בכיתות ד’ עד י’, אך בשבט כבר נערכים ושמחים על עבודות התשתית שסוף סוף מבוצעות בחצר השבט על ידי המועצה המקומית. המועצה החלה בעבודות ריצוף רחבת השבט הצמודה לבית הספר רימונים.

בתנועה מגבשים את ההנחיות והמתווה לחזרה לפעילות תוך הקפדה על כל ההנחיות וכותבים כעת תכנית חזרה לשגרה. צוותי השכב”ג נפגשים על מנת לתכנן ולתאם את שלבי החזרה לפעילות כדי לקיימה מוקדם ככל שתותר באופן בטוח.

נערכים לחזל”ש. עבודות לריצוף המשטח בחצר הסניף. השבוע בסמוך לבית הספר רימונים

החוגים מתעכבים

בתוך כך נודע כי התכנית להחזיר את החוגים המופעלים על ידי מרכז אופק ביום ראשון הקרוב כפי שאפשר מתווה משרד הבריאות, נדחתה. ההורים שכבר קיבלו הודעה על החזרה לפעילות החוגים קיבלו במהלך היממה האחרונה הודעה על דחייה לא מנומקת בעיתוי החזרה לשגרה של החוגים.

עצירת הפעילות במסגרות השונות בוצעה בבת אחת, החזרה לשגרה צפויה להמשך עוד זמן רב עד לנקודה שבה תדמה השגרה לשגרה שהכרנו לפני פורים ושלא ידענו שכל כך נתגעגע אליה.

 

איך לא ידעתי הצטרפות לקבוצת העדכונים

בדוק גם...

הפסקה יזומה

הפסקת חשמל מתוכננת

שוב הספקת חשמל מתוכננת, הפעם באזור השכונה הותיקה, שכונת גבעת העיריות הפסקת חשמל יזומה נוספת …

שינוי גודל גופנים