דף הבית > קהילה > פלוגת המסלול של גדרתים למען גדרה

פלוגת המסלול של גדרתים למען גדרה

החלה חלוקת המחשבים ללמידה מרחוק במסגרת המיזם הגדרתי ‘מחשבים מסלול’

בוקר עמוס בעמותת ‘גדרתים למען גדרה’. לצד המשך חלוקת החלות לשבת במסגרת ‘סיירת המבודדים’ החלה חלוקת המחשבים במסגרת פרויקט ‘מחשבים מסלול’ שמפעילה העמותה למען הבטחת היכולת של כל ילדי גדרה להשתלב היטב בלמידה מרחוק.

מבצע משולב. גם חלות לשבת בדרך למשפחות מבודדות וגם לפטופים בדרך לילדים הזקוקים לציוד ללמידה מרחוק. הבוקר באחד מרכבי מתנדבי עמותת ‘גדרתים למען גדרה’

חזרה מלאה לבתי הספר לא נראית באופק

הבשורה על חזרת הגנים לשגרת פעילות רק המחישה עד כמה רחוקה הנקודה בה יחזרו ילדי בית הספר, במיוחד בשכבות הגבוהות, ללמידה בבתי הספר.

בנתיים הפערים בין מי שיש לו אמצעי למידה מרחוק ראויים לבין מי שנאלץ להסתפק במסך של טלפון נייד או לחלוק מחשב אחד בין מספר אחים הלומדים במקביל, הולכים וגדלים.

פלוגת מסלול בדרך לחלוקה. מתנדבי העמותה לאחר תדריך חלוקת המחשבים, הבוקר בגדרה

דור המשך. משפחת דהן בדרך מ”מוסך המחשבים” לחלוקה היום בגדרה

לא מחכים לפתרון על ידי הרשויות

בעמותת ‘גדרתים למען גדרה’ החליטו לפעול בנושא והשיקו את מיזם ‘מחשבים מסלול’, מיזם שבו תושבים שיש להם מחשבים ישנים תורמים את הציוד, תושבים שאין להם ציוד לתרומה מעלים תרומה כספית לציוד ההיקפי ותושבים בעלי ידע טכני משמישים את המחשבים ומתקינים אותם לילדי משפחות גדרה הזקוקות לסיוע בתחום.

מהקולות שהגיעו ל’גדרה היום’ קשה מאוד להכריע מי יותר שמח בתוצאות המיזם, התורמים או הנתרמים. כך או כך, בפעילות המבורכת מצטמצמים בפועל, צעד אחר צעד, הפערים החברתיים שמשבר הקורונה הולך ומגדיל.

חבילה שלמה. שניים מהמחשבים עם כל הצוד ההיקפי הנדרש לקראת החלוקה הבוקר בגדרה

לא עוזבים אותך לבד. “לתמיכה טכנית סרוק את הקוד…”

חלק ממענה כולל למשבר הקורונה

את המיזם הניעו לפעולה בעמותת ‘גדרתים למען גדרה’ כחלק מתכנית כוללת הנדרשת בעיני תנועת הגדרתים להתמודדות היישוב עם משבר הקורונה. “כמות המשפחות הצמאות לסיוע בתחום המחשוב כדי לאפשר לילדים ללמוד כמו שצריך מרחוק היא בלתי נתפסת” אומרים לנו מובילי המיזם. “אנו קוראים לכולם לתת כתף, כל אחד במה שהוא יכול.”

בפעולה. חברת המועצה דורית בן בוחר ופעילת הגדרתים יפעת ברנשטין, ממובילות המיזם, בחמ”ל ‘מחשבים מסלול’

מחשב מסלול. סהר פינטו, יו”ר גדרתים במהלך מבצע החלוקה הבוקר בגדרה

וגם אתם יכולים להצטרף ולסייע

לעדכון בדבר משפחות הזקוקות לסיוע ולהתנדבות ניתן ליצור קשר עם יפעת – 052-920-3972, ,יניב – 054-808-8623 או דורית – 052-54321-99.

לתרומות ניתן לתרום בביט לטלפון של עמותת ‘גדרתים למען גדרה’ במספר: 051-519-1297.

 

איך לא ידעתי הצטרפות לקבוצת העדכונים

בדוק גם...

חקירת חצות

משק קירשנר נסגר לפעילות היום לאחר שביום חמישי בלילה נעצר בעל המקום לחקירה לילית בתחנת …

שינוי גודל גופנים