ישיבת מליאה פה אחד

פה אחד

מליאת מועצת גדרה התכנסה לדיון בנושאים ותקציבים שונים שעל סדר יומה של המושבה. מרבית ההחלטות התקבלו פה אחד. המליאה אירחה את קובי אלוש והצדיעה לבנו ליאב אלוש ז”ל

ישיבת מליאה. ביום חמישי בערב התקיימה בגדרה ישיבת מליאת מועצת גדרה, ישיבה מספר 492.

בישיבה, אשר התקיימה בהשתתפות מרבית חברי המועצה המכהנים מהקואליציה והאופוזיציה ובהעדרותם של חברי המועצה גמליאל ורווח, התקיימה באוירה עניינית. כל ההחלטות שהובאו הצבעה אושרו ומרביתם אפילו אושרו פה אחד בהסכמה רחבה.

גם ישיבה זו, כפי שהבטיח והחל ליישם מהישיבה הראשונה ראש המועצה, הועברה בשידור ישיר בפייסבוק בדף המועצה. תושבים רבים צפו בזמן אמת בישיבה ויכולים לצפות בה גם כעת בקישור – ממש כאן.

את הישיבה פתח ראש המועצה פינטו באירוחו של קובי אלוש, אביו של ליאב אלוש ז”ל, בן גדרה אשר נהרג בקרבות ברצועת עזה לפני חודשים ספורים.

אלוש הוזמן לספר את סיפור חייו וגבורתו של בנו והתרגש לקבל לידיו דיוקן פרי יצירתו של שי אלעד, אומן חריטת העץ המקומי.

לאחר הישיבה עדכן ראש המועצה:

הערב התקיימה ישיבת מועצה,

בפתחה של הישיבה אביו של ליאב אלוש ז״ל, קובי אלוש, סיפר על גבורתו של בנו ליאב ועל הערכים שספג בבית של נתינה והקרבה למען האחר. ליאב גיבור ישראל, לוחם ביחידת דובדבן, חטיבת הקומנדו שנפל בקרבות בדרום רצועת עזה.

בהמשך, האמן שי אלעד, העניק לקובי אלוש דיוקן של ליאב אלוש ז״ל ופנה אליו בדברים ״קובי אלוש, אני מצדיע לך, בזכותכם אנחנו יכולים לחיות את חיינו פה״.

לאחר מכן, מליאת המועצה דנה בנושאים שעל סדר היום, בה אושרו תקציבים בתחומי החינוך, מוכנות לחירום, מתקני ציבור ועוד.

בסופה של הישיבה חברי וחברות המועצה הרימו כוסית לרגל חג הפסח וייחלו שבחג החירות הזה נזכה לראות בשובם בשלום של החטופות והחטופים וחג חירות אישי שמח לכל קהילת גדרה.

ראש המועצה סהר פינטו: ״אני מודה לקובי אלוש ששיתף אותנו ולשי אלעד, על הדיוקן המרגש שהעניק למשפחת אלוש. תודה לחברי ולחברות המועצה על ישיבה עניינית וחיובית. אני מאחל לכל בית ישראל חג פסח כשר ושמח, נתפלל להחזרת החטופים, ולבריאות הפצועים, שנדע ימים טובים ושנזכה לבשורות טובות.

ניתן לצפות בישיבה בקישור זה  – ממש כאן.

שי אלעד

לכבוד ליאב אלוש. האמן שי אלעד, קובי אלוש והדיוקן של ליאב אלוש ז”ל
זכויות יוצרים
המספר האדום

בדוק גם...

כרוב WIN WIN WIN

כרוב חגיגי

שיתוף פעולה בין מיזם כרוב לבעלי עסקים בגדרה – וכולם מרוויחים כרוב חגיגי. לקראת חג …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שינוי גודל גופנים