דף הבית > פוליטיקה > על רקע מחאת מחירי הקייטנות – הנהלת המתנ”ס מתחדשת

על רקע מחאת מחירי הקייטנות – הנהלת המתנ”ס מתחדשת

הנהלת המתנ”ס צפויה להתכנס הערב לאשר את מינויו של סהר רווח כיו”ר המתנ”ס

מחאת מחירי הקייטנות הציבוריות בגדרה בעיצומה. למרות שהמחיר הוא מהגבוהים באשכול היישובים הדומים לגדרה ולמרות שהמועצה טוענת שאין בידה התקציב שיאפשר הוזלת המחיר, תתכנס הערב הנהלת מרכז אופק לאשר את מינוי של סהר רווח לתפקיד יו”ר המתנ”ס, תפקיד אשר עלות שכרו המדווחת על ידי המועצה היא כ-50,000 ₪ בחודש.

הנהלת עמותת המתנ”ס המנהלת את מרכז אופק תתכנס היום בערב (19:00) לתיקוף מינויו של סהר רווח כיו”ר המתנ”ס החדש, במקומו של דני דורון, אשר בנתיים הספיק להתפטר גם משאר תפקידיו במועצה.

החל בתפקידו, ימונה הערב

כזכור, סיעתו של סהר רווח, סיעת גדרה מתחדשת זכתה בשני מנדטים בבחירות האחרונות ובתום שיחות קואליציוניות הצטרפה לקואליציית גמליאל כאשר סהר רווח מונה לסגנו בשכר של ראש המועצה ולתפקיד יו”ר המתנ”ס, התפקיד הביצועי אותו דרש במו”מ הקואליציוני.

הגם שרווח כבר ממלא את התפקיד מזה זמן ומשרדו מוקם במשרדי הנהלת מרכז אופק, רק היום צפויה הנהלת עמותת המתנ”ס להתכנס לאישור המינוי הרשמי.

מינוי בעיתוי סוער

לא ברור האם במינוי יש סיבה לתקווה מחודשת של ההורים העובדים הממתינים לפתרון בסוגיית מחירי הקייטנות הציבוריות. ל’גדרה היום’ נודע כי חלק מההורים העובדים הפעילים במאבק לצמצום מחיר הקייטנות מתכוונים להגיע למשרדי המתנ”ס על מנת למחות בפני ההנהלה המתכנסת על המחיר הגבוה.

הנהלת העמותה, על פי פרסום באתר מרכז אופק כוללת את דני דורון – יו”ר המתנ”ס, ראש המועצה יואל גמליאל, חבר המועצה שלום אזרד, אורי בן מרדכי, אבי גיאת, נחמה כהן, שמואל סגל, אביב קליין, מנשה עברי, מדר ויצמן, ניר בזק, רויטל מרק, ענת קוך וחבר המועצה אליאב מזגני, סגנו של רווח בסיעת גדרה מתחדשת.

לא ידוע האם דני דורון, אשר התפטר מתפקידיו במועצה כסגנו של גמליאל וכיו”ר הוועדה לתכנון ובניה, עדיין חלק מהנהלת העמותה או האם התפטר גם מתפקידו זה ובמקומו ינהל את הישיבה הערב ממלא מקומו.


בדוק גם...

גדרה זוכרת את רבין

הטקס השנתי לציון יום הזיכרון לרצח רבין יתקיים השנה במתכונת וירטואלית בהשתתפות תנועות הנוער שבט …

שינוי גודל גופנים