דף הבית > תשתיות > עונת הקוסמטיקה
עונת הקוסמטיקה

עונת הקוסמטיקה

שנת בחירות בפתח, החלו עבודות לשיפוץ פני רחובות המושבה

עונת הקוסמטיקה. תושבי גדרה כבר נראה שהתרגלו לטיפול חסר במראה רחובות המושבה לאורך השנים, טיפול שמקבל פעם בחמש שנים תנופה בתזמון שמתאים בדיוק לשיפור תחושת העשייה לפני הבחירות המקומיות.

בעונת הקוסמטיקה הקודמת התקשטה גדרה בכניסת חדשות למושבה כאשר בכל שלושת הכניסות המרכזיות למושבה הוקמו שערים מרשימים בעיצוב כפרי המתאים לאופי המוצהר של היישוב.

השנה החלו כבר העבודות לשיפור פני רחובות ותיקים וחדשים וסלילת מגרשי חניה.

בחלק מהרחובות הותיקים החלה עבודת הנחת מרבדי דשא סינטטי וחלוקי נחל באיי התנועה, דשא שמגביר את נוכחות הצבע הירוק בצירים המרכזיים של המושבה.

מדוע המתינו עד לסוף 2022 לתחילת שלב ב’?

כבר באמצע מאי הכריז ראש המועצה מפורשות על תחילת “שלב ב'” לשכונת גולדה, שלב שבו מתכוננים חניונים, שבילי אופניים הסובבים את השכונה, ביצוע מדרכות, מפרצי חנייה, אבנים משתלבות, נטיעות, סימון ותמרור, שילוט, גינון, קרצוף, ריבוד חידוש אספלטים, אשפתונים, ריהוט רחוב, מבנה לתחנות האוטובוס ועוד.

תושבי השכונה, אשר הראשונים שבהם כבר ציינו מזמן שנתיים למגורים בגדרה, לא מבינים מדוע נדרשו להמתין עד עתה כדי לקבל את העץ הראשון ברחובות השכונה או את שלט הרחוב הראשון אשר יאפשר לאורחיהם להתמצא ולהגיע לביתם החדש.

שלב ב גולדה

שנתיים אחרי שכבר נכנסו לגור בשכונה הגיע הזמן להנחת התשתיות גינון, שילוט וריצוף. ראש המועצה מצטלם בגולדה. מתוך דף הפייסבו של המועצה המקומית גדרה

הבריכה היישובית תשופץ

גם הבריכה היישובית בעמק הנשר, בריכה אשר בה אף אחד מתושבי גדרה לא יזכה להשתשך בה בקיץ 2022, תוקצבה ותעבור שיפוץ קוסמטי מורחב לקראת קיץ 2023, בדיוק בזמן כדי שאת שיחות ההתלבטות לקראת הבחירות המקומיות יוכלו התושבים לקיים סביב בריכה מתוחזקת.

נחלים (כבר לא סוג) ב’

בשכונה המכונה בפי כל נחלים ב’ גם כן צפויים להנות מעונת הקוסמטיקה.

בשכונה, אשר תושביה מתגוררים בה כבר כ-8 שנים, טרם הוקמו גנים ופארקים ציבוריים. בחודש שעבר אישרה המועצה את התקציב בסך 8 מיליון ש”ח בקירוב להקמת הגנים הללו אשר צפויים להיות ירוקים ופורחים בדיוק בזמן לקראת הבחירות הקרובות.

“לא צריכים כאן קוסמטיקאי”

“גדרה כבר מזמן לא זקוקה לקוסמטיקאי” אומר לנו תושב גדרה על רקע המהלכים שמקדמת המועצה המקומית “שנים שמבטיחים כאן איכות חיים ובפועל היישוב הזה תקוע מאחור. אין כאן בית תרבות, אין עדיין מרכז תעסוקה או אזור תעשייה שנמצא שנים על השלטים ובפועל מתעכב, אין כאן אפילו בית קולנוע ולא בריכת שחייה לילדים. ואל תדבר איתי על שביל אופניים, מה שסללו כאן כדי שיוכלו לומר שיש כזה הוא פשוט בדיחה. גדרה לא זקוקה לקוסמטיקאי אלא למנהל עם יכולות ועם צוות מקצועי. הפוטנציאל של היישוב הזה בשנים האחרונות פשוט מתבזבז שנה אחר שנה.”

עונת הקוסמטיקה 2

חלוקי נחל, דשא סינטטי וקורות עץ. המתכון לקוסמטיקאי המתחיל בגדרה

 

 

זכויות יוצרים

בדוק גם...

בית החולים קפלן

למרות הקסדה

פועל נפצע קשה לאחר שברזל נפל על ראשו וחדר את קסדת הבטיחות באתר הבניה של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

שינוי גודל גופנים