דף הבית > קהילה > עדן בן זקן תגיע לחניכת פארק השעשועים החדש בגדרה

עדן בן זקן תגיע לחניכת פארק השעשועים החדש בגדרה

בסוף החודש ייחנך פארק השעשועים שנבנה יחד עם שכונת ‘מחיר למשתכן’ במזרח המושבה

בדיוק בשנה איחור ביחס להבטחתו המקורית של ראש המועצה ייחנך פארק השעשועים החדש ורחב הידיים במזרח המושבה. הפארק, אשר נבנה בצמוד לבית הספר שלהבות חב”ד, הוא חלק מהפיתוח הסביבתי של שכונת מחיר למשתכן הנבנית בצמוד לו. הפארק אשר מוכן כבר מזה מספר חודשים הגיע למוכנות הרבה לפני מסירת המפתחות לדיירים החדשים בפרויקט אשר סבל בתחילת דרכו מעיכובים בהליכי אישורי הבנייה.

לא מעט מתושבי גדרה כבר הגיעו להתרשם מהפארק החדש, אשר מכיל מתקני משחקים מתקדמים, אומגה ומגרשי ספורט ואף מכונה על ידי המועצה “ספורטק גדרה”. התושבים נכנסים למתחם המגודר מזה מספר חודשים אך רק בסוף יולי הוא ייחנך באופן רשמי ויפתח לקהל.

גן בלי שכונה, שכונה בלי גן

למרות שתושבי השכונה החדשה, שקיבלה באחרונה את השם שכונת ‘גולדה מאיר’, טרם קיבלו את דירותיהם, ייחנך הפארק ויישרת את כל תושבי האזור. בקצה השני של המושבה ממתינים עדיין תושבי שכונת שפירא לגן השעשועים שהובטח להם לפני למעלה משנתיים ואשר טרם החלה בנייתו.

דיירים עוד אין, פארק כבר יש. שכונת גולדה מאיר בבנייה

זמרת השנה מגיעה לגדרה

את מעמד הפתיחה הופכת המועצה להפנינג קיץ יישובי. על בימת האירוע יופיעו לא פחות מ’הדוד חיים’, אנה זק וזמרת השנה – עדן בן זקן. לא ברור מהיכן התקציב לאירוע כה רחב משתתפים בעוד במקביל טוענת ומציגה המועצה גירעונות ענק המצדיקים לטענת ראש המועצה העלאת ארנונה חריגה.

תמונה יכולה לכלול: ‏‏‏3‏ אנשים‏, ‏אנשים מחייכים‏‏

ההזמנה לארוע חניכת הפארק

כך או כך, תושבי גדרה אשר הטריחו עצמם עד היום ליישובי הסביבה אפילו עבור גן שעשועים ראוי, יוכלו להנות בשעה טובה ממתחם מתקדם ומרשים במרחק הליכה, כאן במושבה. הפארק צפוי להיות הגדול והמבוקש ביותר בקרב כלל הגנים ברחבי היישוב.

בדוק גם...

יירוטים בשמי גדרה

חיסול ממוקד – פטריות עשן בשמי גדרה

התקיפות נמשכות, מטחי רקטות נוספים לעבר האזור לאחר סיכול ממוקד נרחב ברצועת עזה לקראת השעה …

שינוי גודל גופנים