דף הבית > קורונה > סערת גמליאל

סערת גמליאל

סערה ציבורית ותקשורתית סביב מה שנראה כהפרה של השרה להגנת הסביבה את הנחיות הסגר ביום כיפור והדבקותה בקורונה. ראש המועצה גמליאל “מבקש לא להגיב בנוגע לטענות על אחותי”

סערת השרה גמליאל מסרבת לשכוך.

אחרי שפרסמה הודעה בדבר הידבקותה בנגיף הקורונה, פרסם הבוקר העיתונאי חיים לוינסון ב’הארץ’ כי על פי החקירה האפידימיולוגית השרה ככל הנראה נדבקה בבית כנסת בטבריה בו נדבקו, כך על פי החקירה של משרד הבריאות, 20 מתוך 26 הנדבקים החדשים בטבריה ביממה האחרונה.

לטענת הכתב שחשף את המבוכה, גמליאל ובעלה לא ניתנים להשגה במהלך היממה האחרונה מאז התפרסם דבר הפרת הסגר לכאורה בטבריה. אבי בעלה של גמליאל צוטט בחדשות N12 בהתייחס לדברי הביקורת המופנים כלפיה: “יכולים להגיד מה שהם רוצים, כל מה שצריך היא אמרה לכם. היא נתנה התייחסות. יש לה דירה שלה”.

“מבקש שלא להגיב”

אחיה של השרה, ראש המועצה המקומית גדרה צוטט ב N12 בהתייחס לשאלות שהופנו אליו בנושא: “מבקש שלא להגיב בנוגע לטענות נגד אחותי, מוזמן לפנות לאחותי, סיימתי איתך את השיחה, אתה מוזמן לפנות אליה.”

הפרשה מעוררת ביקורת נוקבת בקרב חוגים רבים גם בגלל הניגוד שבין מעשי ההפרה לכאורה לבין הטפת השרה לשמירה על ההנחיות ולמתן דוגמא אישית:

“כדי לתת דוגמא אישית לילדים.” השרה גמליאל בפוסט לרגל יום הכיפורים (מתוך עמוד הפייסבוק של גמליאל)
(קרדיט תמונת השרה בשער הכתבה: לע”מ, משה מילנר)

 

בדוק גם...

שומר החומות גדרה

גדרה תחת אש

מטחים אינטנסיביים המשיכו גם הלילה לעבר כל יישובי הדרום, שניים מהמטחים כללו רקטות גם לעבר …

שינוי גודל גופנים