דף הבית > קהילה > נכשל ניסיון לאמץ את יוזמת המסע לפולין

נכשל ניסיון לאמץ את יוזמת המסע לפולין

אתמול הודיעה המועצה על גניזת היוזמה למסע לימודי לפולין, יוזמה שיצאה בעקבות המסע לתושבי פולין אשר יצא לראשונה ביוזמתה הפרטית של חברת המועצה דורית בן בוחר בקיץ האחרון

בסוף השבוע האחרון פרסמה המועצה המקומית שהיא מאמצת את יוזמתה של חברת המועצה בן בוחר ותאפשר הצטרפות של תושבי גדרה למסע בני נוער לזכר השואה אשר תוכנן להתקיים במאי הקרוב. כדי לעודד רישום תושבים למסע הכריזה המועצה על סבסוד בגובה 1000 ₪ לכל תושב שיצטרף למסע.

הסע הראשון יצא לדרך ביוזמתה. השני בדרך. חברת המועצה בן בוחר

אימוץ יוזמות סדרתי

בדיוק כפי שעשתה בהפקת מרוץ גדרה, בהשקת שאטל לחיילים, בהנצחת שמות נשים ברחובות המושבה ובעוד יוזמות רבות בהם אימצה המועצה את היוזמות של חברת המועצה דורית בן בוחר ואת יוזמות סיעת הגדרתים, כך גם החליטה המועצה על פתיחת האפשרות למסע הלימודי בפני תושבי גדרה.

יוזמת המסע החלה כבר בשנה שעברה עת יצאו כ-20 תושבי גדרה וחברת המועצה בן בוחר בינהם בהובלת מדריכת המסעות מורן המילטון למסע משמעותי לפולין.

המסע, אשר סוכם בהצלחה רבה ומבחינת המשתתפים עלה בהרבה על המצופה, הוליד באופן טבעי תכנית למסע נוסף אשר מתוכנן וייצא לדרך ביולי הקרוב.

אין תיאור זמין לתמונה.

1000 ש”ח סבסוד לכל תושב. הפרסום של המועצה המקומית ליוזמה היישובית

אימוץ היוזמה בשלב זה כשל

למרות הפרסום הציבורי הנרחב בכל כלי התקשורת המקומיים, לא חלפו שלושה ימים ומערכות העיתונים הדיגיטליים קיבלו בקשה לבטל את הפרסום. “אין מספיק נרשמים” היתה התשובה התמוהה שהתקבלה באשר לסיבת הביטול המהיר.

ארגון מסע לימודי למבוגרים כרוך בתכנון ובלוגיסטיקה מורכבת. ארגון כלל לא פשוט להפקה. נראה שבשלב זה התושבים המבקשים להשתתף במסע לימודי כה חשוב זה יכולים לעשות זאת במסע הפרטי השני, מסע ‘תושבים וחברים’ אשר ייצא לדרך בקרוב.

לפרטים חפשו בפייסבוק את דורית בן בוחר או מורן המילטון.

עדיין אפשר להירשם. כרזת המסע הפרטי בהדרכת המילטון

 


בדוק גם...

חוזרים למגרשים

מגרשי הספורט ברחבי המושבה יפתחו לפעילות החל מהיום אחר הצהריים גדרה ירוקה. בהמשך למגמה החיובית …

שינוי גודל גופנים